GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Julia w The Voice Kids TVP

 

 

23 lutego w budynku TVP w Warszawie odbył się finał II edycji talent show The Voice Kids. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy kolejnych etapów programu. Wśród nich Julia Drożdżyńska – podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach. Julia kształci się pod okiem instruktora wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej od 3 lat. Reprezentuje naszą gminę na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych min. w Czechach i na Malcie. Bierze udział w imprezach organizowanych na terenie naszej gminy: piknikach, festynach, uroczystościach Złotych Godów.

 

Swoją przygodę z programem The Voice Kids Julia zaczęła od udziału w pre-castinach, które odbyły się w czerwcu w Warszawie. Została zakwalifikowana do głównego castingu „Przesłuchania w ciemno”, gdzie brawurowym wykonaniem piosenki „One moment in time” zachwyciła wszystkich jurorów. Zdecydowała, że swoją dalszą muzyczną drogę w programie przejdzie z trenerem Dawidem Kwiatkowskim. Kolejnym etapem programu były muzyczne bitwy, w których wybrane przez jurora trio pracowało nad wspólnym wykonaniem piosenki. Julii przyszło się zmierzyć z dwiema niezwykle utalentowanymi koleżankami z drużyny w utworze „What about us”. Z tej bitwy Julia wyszła zwycięsko. Półfinały to etap nazwany „Sing off”, gdzie zwycięscy bitew jeszcze raz prezentowali się przed jurorami i publicznością. Spośród najlepszej szóstki uczestników Dawid Kwiatkowski wybrał trzech – jego zdaniem - najlepszych reprezentantów. Niestety Julce nie udało się znaleźć w trójce finalistów. Za swoje interpretacje piosenek w programie otrzymała setki dowodów wsparcia i słów uznania, które z pewnością będą jej kapitałem na drodze muzycznego rozwoju. Składamy gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszej młodej wokalistki.

Więcej w Galerii

poniedziałek, 04 marca 2019 12:06