GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
The Voice Kids

 

The Voice Kids to Wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach i składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas Przesłuchań w ciemno młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zawalczyć o możliwość dostania się do kolejnego etapu: Bitew.

 

Aby dostać się do właściwego castingu Przesłuchań w ciemno, gdzie można zaśpiewać na scenie przed jurorami trzeba przejść dwa etapy. Pierwszy z nich, nazwany pre-castingiem odbywał się w gmachu TVP w okresie od czerwca do lipca 2018 roku. Spośród ok. 2 tys. chętnych do udziału w programie wybrano 120 dzieci i zaproszono je do drugiego etapu: Przesłuchań w ciemno . W grupie wytypowanych do castingu wokalistów znalazła się podopieczna GOK w Gidlach 14-letnia Julia Drożdżyńska. Julka kształci się wokalnie pod moim kierunkiem od trzech lat- mówi dyrektor GOK w Gidlach.- Jest bardzo obowiązkowa, zawsze przygotowana, specjalistka od trudnych wokalnie ballad. Zdobywa nagrody na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych min. na festiwalach w Czechach i na Malcie. Już samo dostanie się na casting Przesłuchań w ciemno do drugiej edycji The Voice Kids jest dużym sukcesem i potwierdzeniem, że wokalista jest interesujący i posiada wyróżniające umiejętności.

Zaśpiewanie przed jurorami – w tej edycji są to Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron- jest prawdziwym sprawdzianem odporności na stres dla każdego młodego człowieka.

W sobotę 5 stycznia ocenie jurorów poddała się podopieczna GOK w Gidlach Julia Drożdzyńska. Brawurowym wykonaniem piosenki „One moment in time” z rep. Whitney Houston, Julii udało się odwrócić wszystkie jurorskie fotele. Ostatecznie młoda wokalistka wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Jak poradzi sobie w kolejnym etapie programu dowiemy się już w lutym, kiedy rozpoczną bitwy wszystkich drużyn. Julce gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Więcej w Galerii

 

poniedziałek, 14 stycznia 2019 11:10