25.04.2019r. - rozstrzygnięcie konkursu na  "Wielkanocnego Baranka"

Klauzula informacyjna

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy Państwa, że Administratorem danych jest Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Gidlach. Dane kontaktowe inspektora danych osobowych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji podstawowych zadań do których należą zadania z zakresu zaspokajania potrzeb kulturalnych społeczeństwa, prowadzenia działalności edukacyjnej, popularyzatorskiej i instrukcyjno - medotycznej oraz upowszechniania wiedzy i kultury. Dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcom.

Osoby których dane dotyczą mają prawo dostępu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje.

wtorek, 12 czerwca 2018 10:32