GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

19.08.2017r. Piknik Sportowo- Rodzinny - boisko sportowe przy Urzędzie Gminy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Rozśpiewane przedszkolaki

W dniu 25 maja sala kameralna Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach rozbrzmiewała wspaniałymi interpretacjami dziecięcych przebojów w wykonaniu dzieciaków z placówek przedszkolnych w Gidlach, Ciężkowicach i Pławnie. W IX edycji Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej BRZDĄC udział wzięło 33 przedszkolaków, w kategoriach 3-4 latki, 5-6 latki oraz duety i zespoły wokalne.

Wspaniałe interpretacje, specjalnie przygotowane stroje i spontaniczność wszystkich dzieciaków towarzyszyły konkursowym zmaganiom. Po przesłuchaniu wszystkich podmiotów jury w składzie: Violetta Ojrzyńska- dyrektor GOK, Małgorzata Ślusarska – instruktor świetlicy w Gowarzowie oraz Marta Szczepańska- polonista, instruktor świetlicy w Ludwikowie postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

Kat.3-4 latki

II miejsce: Maja Kołodziejczyk PP Pławno, Lena Skowronek PP Gidle

I miejsce: Dominika borek PP Gidle, Maria Misiewicz PP Pławno

Kat. 5-6 latki

II miejsce: Alicja Świtoń PP Gidle, Julia Mizera PP Gidle, Eliza Zatoń PP Pławno, Lena Goździkowska PP Ciężkowice, Paulina Musiał PP Gidle, Jan Misiewicz PP Pławno, Maksymilian Łagiewka PP Pławno

I miejsce: Barbara Skórka PP Pławno, Maja Ciszek PP Pławno, Amelia Bojarska PP Pławno

Kat. Zespoły wokalne i duety

II miejsce Zespół Przyjaciółki PP Pławno: Julia Olborska, Barbara Skórka i Katarzyna Bartnik, Zespół Misie PP Gidle: Kornelia Gazjler, Julia Jędrzejczyk i Szymon Natywa, duet Ogrodniczki PP Gidle: Nikola Pachulska i Lena Piasecka

I miejsce Zespół Perełki PP Gidle, duet Anna Bilecka i Aleksandra Ociepa PP Ciężkowice, zespół Smerfy PP Pławno: Angelika Pawlik, Maksymilian Łągiewka i Julia Normand

Nagrodę Grand Prix za najlepsze wykonanie piosenki we wszystkich kategoriach wiekowych wyśpiewała Julia Normand z PP w Pławnie za piosenkę „Chcę do Bodzia”.

Dla wszystkich dzieci przygotowano pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Więcej w Galerii

 

czwartek, 25 maja 2017 12:09