GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

10.12.2018r. - Festiwal piosenki przedszkolnej "Brzdąc" - sala GOK godz. 9.30



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Rozśpiewane przedszkolaki

W dniu 25 maja sala kameralna Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach rozbrzmiewała wspaniałymi interpretacjami dziecięcych przebojów w wykonaniu dzieciaków z placówek przedszkolnych w Gidlach, Ciężkowicach i Pławnie. W IX edycji Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej BRZDĄC udział wzięło 33 przedszkolaków, w kategoriach 3-4 latki, 5-6 latki oraz duety i zespoły wokalne.

Wspaniałe interpretacje, specjalnie przygotowane stroje i spontaniczność wszystkich dzieciaków towarzyszyły konkursowym zmaganiom. Po przesłuchaniu wszystkich podmiotów jury w składzie: Violetta Ojrzyńska- dyrektor GOK, Małgorzata Ślusarska – instruktor świetlicy w Gowarzowie oraz Marta Szczepańska- polonista, instruktor świetlicy w Ludwikowie postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

Kat.3-4 latki

II miejsce: Maja Kołodziejczyk PP Pławno, Lena Skowronek PP Gidle

I miejsce: Dominika borek PP Gidle, Maria Misiewicz PP Pławno

Kat. 5-6 latki

II miejsce: Alicja Świtoń PP Gidle, Julia Mizera PP Gidle, Eliza Zatoń PP Pławno, Lena Goździkowska PP Ciężkowice, Paulina Musiał PP Gidle, Jan Misiewicz PP Pławno, Maksymilian Łagiewka PP Pławno

I miejsce: Barbara Skórka PP Pławno, Maja Ciszek PP Pławno, Amelia Bojarska PP Pławno

Kat. Zespoły wokalne i duety

II miejsce Zespół Przyjaciółki PP Pławno: Julia Olborska, Barbara Skórka i Katarzyna Bartnik, Zespół Misie PP Gidle: Kornelia Gazjler, Julia Jędrzejczyk i Szymon Natywa, duet Ogrodniczki PP Gidle: Nikola Pachulska i Lena Piasecka

I miejsce Zespół Perełki PP Gidle, duet Anna Bilecka i Aleksandra Ociepa PP Ciężkowice, zespół Smerfy PP Pławno: Angelika Pawlik, Maksymilian Łągiewka i Julia Normand

Nagrodę Grand Prix za najlepsze wykonanie piosenki we wszystkich kategoriach wiekowych wyśpiewała Julia Normand z PP w Pławnie za piosenkę „Chcę do Bodzia”.

Dla wszystkich dzieci przygotowano pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodki poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

Więcej w Galerii

 

czwartek, 25 maja 2017 12:09