02.06.2018r. Studio Piosenki GOK zaprasza na Dni Radomska godz. 15.00

22.06.2018r. Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego ' Nałogi drogą donikąd"

23.06.2018r. Gminna Noc Świętojańska - Pławno godz. 18.00

Muzyczny Węgierski Hyde Park w Piotrkowie

W ramach Dni Przyjaźni Polsko Węgierskiej w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festiwal Muzyczny Węgierski Hyde Park. Festiwal był częścią obchodów i uroczystości zaplanowanych w dniach 1-26 marca. W programie znalazły się min. wystawy sztuki węgierskiej, pokazy filmów, warsztaty taneczne, spotkania autorskie i prelekcje, koncerty Michał Szpaka i węgierskiego zespołu rockowego Omega oraz uroczystości z udziałem Prezydenta Węgier Janosa Adera i Prezydenta Anrzeja Dudy. Otwarty Festiwal Piosenki Węgierskiej zakończył się sukcesami podopiecznych Studia Piosenki GOK w Gidlach, pod kierunkiem p. Violetty Ojrzyńskiej: Marysia Markiewicz zdobyła III miejsce, Katarzyna Utratny wyróżnienie oraz Wiktoria Śliskowska I miejsce. Gratulujemy!

poniedziałek, 27 marca 2017 12:33