25.05.2017r. godz. 9.00 - Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Brzdąc" - sala kameralna GOK Gidle

Festiwal MIKROFON 2017

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku w dniach 3-4 marca 2017 r. odbywały się przesłuchania uczestników Konkursu Wokalnego „Mikrofon 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomska. W tym dniu prezentowali się wykonawcy w kategorii: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne, których oceniało jury:
- Mariola Sobala – solistka Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” (przewodnicząca),
- Maciej Kowalczyk – pedagog, wykładowca w Szkole Muzycznej I stopnia im. G. Bacewicz w Radomsku
- Piotr Grabas – muzyk i kompozytor.

Wśród uczestników festiwalu znaleźli się także soliści ze Studia Piosenki Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach. W koncercie galowym w dn. 5 marca udział wzięli nagrodzeni i wyróżnieni przez jury soliści. Podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach otrzymali: II miejsce w kat. szkoły gimnazjalne otrzymałaMarysia Markiewicz, wyróżnienia w kat. klas IV-VI otrzymali: Emilia Rokita, Katarzyna Utratny i Dominika Musiał, wyróżnienie w kat. szkoły ponadgimnazjalne zdobyła Katarzyna Błaszczyk: gratulujemy!

poniedziałek, 06 marca 2017 10:30