GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Ferie w świetlicy w Pławnie

Ferie zimowe w świetlicy w Pławnie minęły w sportowej i radosnej atmosferze .

1 - Rozgrywki sportowe:

tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, FiFa 2017 PS4, cymbergay, warcaby, chińczyk, skaczące czapeczki.

2 - Maraton gier zapomnianych: państwa miasta, kółko-krzyżyk, statki,loteryjka.

3 - Rozwiązywanie przez dzieci krzyżówek,rebusów,łamigłówek, sudoku.

4 -Zajęcia kulinarne: pieczenie placków z jabłkami.

Wyniki:

 

Chińczyk:

I miejsce D. Sawicka

II miejsce - N. Bednarska

III miejsce - Oliwia Bartnik

I miejsce - P. Bartnik

II miejsce - M. Tulejko

III miejsce D. Tulejko

 

Warcaby:

I miejsce - P. Bartnik

II Miejsce - D. Tulejko

III miejsce - D. Sawicka

 

Cymbergay:

I miejsce - M. Tulejko

II miejsce - W. Bardelski

III miejsce - P. Bartnik

Czapeczki:

I miejsce - P. Bartnik

II miejsce - M. Tulejko

III miejsce - A. Kacprowicz

Tenis stołowy:

chłopcy gimnazjum                     chłopcy szkoła średnia

I miejsce M. Pioruński                 I miejsce S. Stacherczyk

II miejsce - J. Motyl                   II miejsce R. Ścisły

III Miejsce - D. Szymala              III miejsce M. Bartnik

 

Dziewczęta

I miejsce S. Ścisły

II miejsce W. Olborska

III M. Dawid

 

Bilard:

chłopcy gimnazjum                  chłopcy szkoła średnia

I miejsce M. Kulka                   I miejsce M. Bartnik

II miejsce J. Motyl                  II miejsce J. Grabarczyk

III miejsce M. Pioruński           III miejsce S. Stacherczyk

 

dziewczęta

I miejsce M. Tarnowska

II miejsce M. Dawid

III miejsce W. Dudek

 

Piłkarzyki:

chłopcy gimnazjum                              chłopcy szkoła średnia

I miejsce - W. Bardelski                        I miejsce - R. Ścisły

II miejsce - J. Motyl                            II miejsce - S. Stacvherczyk

III miejsce Miłosz Pioruński                   III miejsce - M. Bartnik

 

dziewczęta

I miejsce - W. Dudek

II miejsce - M. Dawid

III miejsce M. Tarnowska

 

FiFa 2017

chłopcy gimnazjum                              chłopcy szkoła średnia

I miejsce K. Serwa                               I miejsce J. Grabarczyk

II miejsce J. Budziałowski                      II miejsce R. Wróblewski

III miejsce M. Bartnik                           III miejsce J. Kluczny

 

Skaczące czapeczki:

I miejsce J. Motyl                              I miejsce S. Ścisły

II miejsce M. Bartnik                          II miejsce W. Dudek

II miejsce J. Budziałowski                    III miejsce W. Olborska

 

Warcaby:

I miejsce M. Pioruński                         I miejsce W. Dudek

II miejsce R. Ścisły                             II miejsce M. Tarnowska

III miejsce J. Budziałowski                   III miejsce W. Olborska

 

Chinczyk:

I miejsce B. Zatoń                           I miejsce E. Rokita

II miejsce D. Ciszek                         II miejsce Z. Szymala

III miejsce P. Bartnik                       III miejsce M. Tarnowska

 

Więcej w Galerii

 

 

środa, 01 lutego 2017 09:16