10.11.2017r. - IX Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w pieśniach żyje"- godz. 9.00 - sala kameralna GOK Gidle

Sportowy czwartek

Na sportowo, w takim charakterze minął kolejny dzień zabaw w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Po obejrzeniu krótkich filmików przedstawiających dyscypliny sportowe w języku angielskim na dzieci czekał dzień pełen konkursów. Zadaniem jednego z nich było dopasowanie dyscyplin sportowych z języka polskiego na angielski. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy zdali egzamin wzorowo. Jednak o miejscach decydował czas , w którym ukończą zadanie. Najszybciej udało się je wykonać  Martynie Snochowskiej, Zuzannie Woldan oraz Julii Olejnikowskiej. Przez co zajęły pierwsze miejsce. Kolejne należało do Beniamina Zatonia, Małgorzaty Siemińskiej, Weroniki Moś, oraz Ewy Jędrzejczyk. Trzecie miejsce zajęli Natalia Karbownik, Patrycja Wojciechowska i Norbert Zatoń. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

czwartek, 19 stycznia 2017 12:15