08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle

Festiwal Hej Panie Jezu za nami

11 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek Hej Panie Jezu. Na scenie zaprezentowało się około 80 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Wśród wokalistów znaleźli się także soliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach: Zuzanna Cudak, Oliwia Siemińska, Amelia Rudzka, Katarzyna Mariankowska, Dominika Sawicka, Katarzyna Utratny,Emilia Rokita, Amelia Grabarczyk, Julia Drożdżyńska, Laura Grabarczyk , Nikola Kardas i Marysia Markiewicz. W koncercie laureatów festiwalu w dn. 15 stycznia w Kościele Św. Lamberta w Radomsku zaśpiewają nagrodzeni wokaliści: Zuzanna Cudak, Emilia Rokita, Julia Drożdzyńska, Maria Markiewicz i Weronika Dudek. Gratulujemy!

czwartek, 12 stycznia 2017 12:34