GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

10.12.2018r. - Festiwal piosenki przedszkolnej "Brzdąc" - sala GOK godz. 9.30



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
GMINNY FESTIWAL INTERPRETACJE

Wokalnie utalentowana młodzież z terenu naszej gminy 25 maja licznie wzięła udział w I Gminnym Festiwalu Piosenki INTERPRETACJE. Celem konkursu była możliwość niezależnej prezentacji ulubionych przebojów, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych wśród dzieci młodzieży oraz ich opiekunów, a także promocja dziecięcej i młodzieżowej twórczości. Jury w składzie Violetta Ojrzyńska – dyrektor GOK, Nina Klimczyk – wokalistka oraz Karol Pospieszalski – muzyk, kapelmistrz Orkiestry Dętej z Gidel przesłuchało 36 wykonawców.

 

kat. kl. I- III

I miejsce – Maria Markiewicz PSP Gidle

II miejsce - Inez Zatoń ZSG Pławno

III miejsce – Sylwia Ścisły ZSG Pławno, Katarzyna Wąsek PSP Żytno

Wyróżnienia: Aleksandra Wierzbicka ZSG Pławno, Klaudia Witkowska, Marta Skrzypczyńska PSP Gidle

kat. kl. IV - VI

I miejsce – Aleksandra Tomczyk ZSG Pławno

II miejsce - Kinga Zatoń, Adrianna Moroń ZSG Pławno

III miejsce –Joanna Gąsiorowska, Malwina Sztandera PSP Gidle,Katarzyna Socha ZSG Pławno

Wyróżnienia: Wiktoria Całus PSP Gidle, Emilia Zamecka PSP Ciężkowice, Karina Szczepańska ZSG Pławno

kat. szkoły gimnazjalne

I miejsce – Aleksandra Skrzypczyńska, Kamil cudak, Paulina Politowicz PG Gidle

II miejsce - Joanna Bera ZSG Pławno

III miejsce –Malwina Ścisły ZSG Pławno

Wyróżnienia: Kamila Dembska ZSG Pławno