GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

10.12.2018r. - Festiwal piosenki przedszkolnej "Brzdąc" - sala GOK godz. 9.30



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Konkurs "Katyń widziany oczami dziecka"

W kwietniu ogłoszono konkurs plastyczny „Katyń widziany oczami dziecka”, podczas którego dzieci i młodzież naszej gminy mogła podzielić się swoimi odczuciami i emocjami związanymi ze zbrodnią katyńską i katastrofą pod Smoleńskiem. Spośród 28 prac jury w składzie : Violetta Ojrzyńska – dyrektor GOK, Nela Plewińska – nauczyciel plastyki oraz Jarosław Gonera – instruktor GOK wybrało najciekawsze prace, które zostały nagrodzone w dwóch kategoriach:

W kwietniu ogłoszono konkurs plastyczny „Katyń widziany oczami dziecka”, podczas którego dzieci i młodzież naszej gminy mogła podzielić się swoimi odczuciami i emocjami związanymi ze zbrodnią katyńską i katastrofą pod Smoleńskiem. Spośród 28 prac jury w składzie : Violetta Ojrzyńska – dyrektor GOK, Nela Plewińska – nauczyciel plastyki oraz Jarosław Gonera – instruktor GOK wybrało najciekawsze prace, które zostały nagrodzone w dwóch kategoriach:

 

Kat. uczniowie szkół

1 miejsce:

Małgorzata Molenda

2 miejsce:

Agnieszka Bartnik

Dominika Grabarczyk

Karolina Skulimowska

3 miejsce:

Jakub Cudak

Anna szewczyk

 

Kolo plastyczne GOK

1 miejsce

Magdalena Cudak

Karolina Gonera

2 miejsce

Sylwia Musiał

Anna Skrzypczyńska

3 miejsce

Joanna Gąsiorowska

Agnieszka Bednarz