08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle

Festiwal Mikrofon już za nami!

W dn. 24, 25 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się tegoroczna edycja festiwalu Mikrofon. Wśród ponad 90 uczestników znalazły się także członkinie Studia Piosenki GOK działającego pod opieką p. Violetty Ojrzyńskiej.

W jury festiwalowym zasiadali: Grażyna Łobaszewska, Renata Zaraś i Karolina Sambor- Kobiałka. Artystów oceniano według następujących kryteriów: dobór repertuaru, walory głosowe i ogólny efekt sceniczny. Pierwsze miejsce wyśpiewała Inez Zatoń, zaś wyróżnienia w kategorii do 10 lat zdobyły Katarzyna Błaszczyk i Sylwia Ścisły. Nagrodę Grand Prix– przyznaną po raz pierwszy w historii festiwalu wyśpiewała Aneta Dębska.