GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

17.01.2018r. - XII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek godz. 9.00

 

19.01.2018r. Koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

godz. 15.30 - Klasztor Gidle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Jesienne prace plastyczne w świetlicy w Pławnie

W pewien jesienny wieczór wychowankowie świetlicy w Pławnie postanowili wykonać ozdoby wykorzystując materiały z darów jesieni ( kasztany , żołędzie, szyszki, jarzębina, liście). Dzięki temu powstały prześliczne ludziki, jeże, koty, roboty i psy.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

W dniu 04.11.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się VIII Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W trzech kategoriach grupowych udział wzięło 40 uczestników. Poziom wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczą zajęte miejsca:

 
Dzień Chłopaka w świetlicy w Pławnie

30 września w świetlicy w Pławnie zorganizowano Dzień Chłopaka. Udział wzięło 22 chłopców, którzy otrzymali drobne upominki w postaci czekolady , długopisów oraz notesów. Dziewczęta przygotowały także słodki poczęstunek mianowicie ciasta, ciasteczka , oponki, paluszki oraz kompot. Wiele radości,entuzjazmu i śmiechu towarzyszyło uczestnikom imprezy podczas wielu konkursów takich jak:

- jedzenie cytryny bez kwaśnej miny, nawlekanie igły na czas, wiązanie krawatów, rysowanie człowieka z zamkniętymi oczami, rozpoznawanie dotykiem, wyławianie ustami jabłek z wody, konkurs na największy balon z gumy do żucia, obieranie i konsumowanie marchewek na czas, jedzenie ptysia bez użycia rąk.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Gminnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje". Regulamin i karta zgłoszeń do skopiowania poniżej.

 

 
Regulamin konkursu fotograficznego " Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

" Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle".


 

 
Regulamin konkursu plastycznego „Kapliczki przydrożne w Gminie Gidle”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym " Kapliczki przydrożne w gminie Gidle" .

 

 
Dzień chłopaka w świetlicy w Ludwikowie

Dnia 30.09.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy święto Dnia Chłopaka. Dziewczęta, prócz tradycyjnych życzeń, przygotowały dla swoich kolegów słodki poczęstunek, a cały dzień upłynął w miłej, wesołej oraz sportowej atmosferze.

Więcej w Galerii

 

 
Plener fotograficzny

22 września grupa młodzieży działającej w sekcji plastycznej GOK w Gidlach pod kierunkiem p. Neli Plewińskiej wzięła udział w plenerze fotograficznym. Inicjatorem pleneru była Lokalna Organizacja Turystyczna „Między Wartą a Pilicą”, której celem jest promocja okolicznych gmin poprzez odkrywanie i ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków oraz obiektów charakterystycznych. Młodzież fotografowała atrakcyjne turystycznie miejsca naszej gminy: rzekę Wartę, obiekty sakralne, ścieżkę edukacyjną Nadleśnictwa Gidle. Dzięki uprzejmości pana Nadleśniczego Jana Wiśniewskiego plener zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku na terenie Nadleśnictwa w Niesulowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.

Więcej w Galerii

 

 
Noc w świetlicy w Pławnie

Pod koniec wakacji 12 osób postanowiło spędzić noc w świetlicy w Pławnie. Zabawę  rozpoczęliśmy grilowaniem kiełbasek a następnie oglądaliśmy filmy na DVD. Podczas wieczornego spotkania malowano śpiących. W bardzo radosnych nastrojach większość osób szalała do samego rana.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 49