GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert Orkiestry Dętej z Gidel

Wójt Gminy Gidle serdecznie zaprasza na koncert Orkiestry Dętej z Gidel w dniu 24.07.2016r. ( niedziela) o godz. 17.00 na boisku sportowym przy budynku Gminy.

 
Koncert Marysi Markiewicz

Serdecznie zapraszamy na koncert Marysi Markiewicz 15.07.2016r. w Częstochowie na Placu Biegańskiego o godz. 20.30

Więcej

 
Międzynarodowe sukcesy Studia Piosenki GOK w Gidlach

Minione tygodnie obfitowały w sukcesy podopiecznych Studia Piosenki GOPK w Gidlach podczas międzynarodowych konkursów wokalnych.

„Złote talenty w złotej Pradze” – to Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca, którego V edycja odbyła się w dn. 27.06-01.07 w stolicy Chech- Pradze.

 
Strefa kibica w świetlicy w Pławnie

Niezwykle gorąca atmosfera towarzyszyła kibicom, którzy spotykali się w świetlicy w Pławnie podczas meczy rozgrywanych przez naszą reprezentację podczas EURO 2016 we Francji. Przez wiele godzin odbywało się tutaj wspólne kibicowanie. Fanów piłki nożnej ogarnęły piłkarskie emocje, które sięgnęły zenitu. Nasza reprezentacja zaprezentowała się fantastycznie, a atmosfera wspólnego kibicowania pozostanie na długo w pamięci.

Więcej w Galerii

 
Gminna Noc Świętojańska - Pławno 2016

24 czerwca w parku przy Placu Wolności w Pławnie stawiła się licznie przybyła publiczność oraz podopieczni świetlic z przepięknymi  wiankami przygotowani przez dzieci i młodzież z świetlic działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Dla wszystkich posiadaczy wianków czekał słodki poczęstunek w postaci pysznych batonów. Święto Nocy Kupały rozpoczęło się spektaklem „Sobótka” w wykonaniu teatru ulicznego Cztery Żywioły z Chojnic woj. zachodniopomorskie. Następnie zaprezentowała się grupa z Zawiercia w pokazie tańca z ogniem połączonym z efektem świetlnym. Teatr Enigma wykonał efektowny pokaz, który cieszył się uznaniem zgromadzonej publiczności.  Drugą część „Nocy Świętojańskiej” zaplanowano nad rzeką Wartą, gdzie barwnym korowodem udali się uczestnicy imprezy. Płonące ognisko, taniec, puszczanie wianków na wodę przy śpiewie Emilii Rokity podopiecznej kółka wokalnego działającego w GOK w Gidlach stworzyły niezapomnianą atmosferę dawnego obyczaju obchodów tego wyjątkowego, ludowego święta. Wspólne biesiadowanie i śpiewanie przy ognisku trwało do późnej nocy.

Organizatorem Gminnej Nocy Świętojańskiej był Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach, przy wsparciu Urzędu Gminy w Gidlach.

Więcej w Galerii

 

 
Program " WYPOCZYNKU LETNIEGO"

25.07- poniedziałek:

Zapoznanie uczestników z programem letniego wypoczynku

„Zabawa dla każdego, małego i dużego”, czyli turniej popularnych i znanych gier planszowych „Chińczyk”, „Szachy”, „Mistrz słowa”, „Quiz o Europie”

Wręczenie drobnych upominków dla zwycięzców - świetlica w Ludwikowie godz. 12.00

 
Dzień Matki w świetlicy w Gowarzowie

Dnia 27.05.2016r. w Gowarzowie odbył się Dzień Matki. Dzieci przygotowały część artystyczną  - krótkie wierszyki skierowane do mam życząc Im dużo uśmiechu w codziennym życiu. Po recytacji wszystkie dzieci wręczyły mamom prezenty ( kwiatki i czekolady). Następnie rozegrano wspólny mecz w ringo oraz przerzut balonu z wodą - ten konkurs przeznaczony był wyłącznie dla mam. Było wiele śmiechu i zdrowej rywalizacji. Na zakończenie wszyscy udali się na pyszne ciasto, zapiekankę , a dzieci "spałaszowały" hamburgery zrobione własnoręcznie. Wszystkim dopisały wspaniałe humory .

 
Dzień Dziecka w Ludwikowie

Po uroczystościach związanych z Dniem Mamy przyszedł czas, aby uczcić kolejne święto jakim był Dzień Dziecka. W tym roku wychowankowie świetlicy w Ludwikowie spędzili go bardzo aktywnie. Po południu dzieci wraz z instruktorem oraz rodzicami wybrali się na pizzę. Po wspólnym posiłku wszyscy udali się na plac szkolny, gdzie mogli zagrać w piłkę nożną, koszykówkę, a także skorzystać z placu zabaw. Radości i uśmiechów nie było końca, a cały dzień upłynął w miłej, wesołej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Gminna Noc Świętojańska

Gminna Noc Świętojańska 24.06.2016r. Pławno

Więcej informacji

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 44