GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

10.11.2017r. - IX Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w pieśniach żyje"- godz. 9.00 - sala kameralna GOK Gidle

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Regulamin konkursu fotograficznego " Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

" Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle".


 

 
Regulamin konkursu plastycznego „Kapliczki przydrożne w Gminie Gidle”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym " Kapliczki przydrożne w gminie Gidle" .

 

 
Dzień chłopaka w świetlicy w Ludwikowie

Dnia 30.09.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy święto Dnia Chłopaka. Dziewczęta, prócz tradycyjnych życzeń, przygotowały dla swoich kolegów słodki poczęstunek, a cały dzień upłynął w miłej, wesołej oraz sportowej atmosferze.

Więcej w Galerii

 

 
Plener fotograficzny

22 września grupa młodzieży działającej w sekcji plastycznej GOK w Gidlach pod kierunkiem p. Neli Plewińskiej wzięła udział w plenerze fotograficznym. Inicjatorem pleneru była Lokalna Organizacja Turystyczna „Między Wartą a Pilicą”, której celem jest promocja okolicznych gmin poprzez odkrywanie i ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków oraz obiektów charakterystycznych. Młodzież fotografowała atrakcyjne turystycznie miejsca naszej gminy: rzekę Wartę, obiekty sakralne, ścieżkę edukacyjną Nadleśnictwa Gidle. Dzięki uprzejmości pana Nadleśniczego Jana Wiśniewskiego plener zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku na terenie Nadleśnictwa w Niesulowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.

Więcej w Galerii

 

 
Noc w świetlicy w Pławnie

Pod koniec wakacji 12 osób postanowiło spędzić noc w świetlicy w Pławnie. Zabawę  rozpoczęliśmy grilowaniem kiełbasek a następnie oglądaliśmy filmy na DVD. Podczas wieczornego spotkania malowano śpiących. W bardzo radosnych nastrojach większość osób szalała do samego rana.

Więcej w Galerii

 
Dyskoteka wakacyjna w Pławnie

W ostatni weekend wakacji dzieci i młodzież z świetlicy w Pławnie mogli wybawić się podczas ostatniej wakacyjnej dyskoteki. Tym samym w wyśmienitych humorach  zakończyli okres wakacyjny.

Więcej w Galerii

 
AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN - zapisy

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza dzieci i młodzież od 8 roku życia na bezpłatne zajęcia z karate Kyokusjin . Zapisy w biurze GOK w Gidlach. ZAPRASZAMY !!!

 
Podsumowanie akcji „Lato z kulturą 2016”

W poniedziałek 22 sierpnia w świetlicy w Ludwikowie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną akcję „Lato z kulturą”. Dzieci i młodzież z pomocą instruktorów przygotowali kronikę dokumentującą wszystkie wydarzenia i atrakcje jakie przygotował dla nich GOK w Gidlach podczas wakacji, dzięki funduszom pozyskanym od gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Na kartach kroniki zapisano wspomnienia z wyjazdów do Wapiennik, na basen, do kina , wizytę w stadninie koni, strzelnicę sportową, zajęcia karate, warsztaty kulinarne i plastyczne, podchody, dyskotekę, konkursy zręcznościowe i Mam talent. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wójt gminy Gidle p. Janusz Pachulski i przewodnicząca komisji ds. rozwiazywania problemów alkoholowych p. Danuta Rembielak.

Więcej w Galerii

 

 
Ostatnie zajęcia karate

18.08.2016 r. odbyły się ostatnie już zajęcia karate, na których wychowankowie mogli zaprezentować zdobyte dotychczas umiejętności walcząc ze sobą według zasad nowo poznanej sztuki. Po treningu natomiast wszyscy wspólnie tworzyli wakacyjną kronikę, aby upamiętnić czas spędzony podczas letniego wypoczynku.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 48