GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

19.08.2017r. Piknik Sportowo- Rodzinny - boisko sportowe przy Urzędzie Gminy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Ostatnie zajęcia karate

18.08.2016 r. odbyły się ostatnie już zajęcia karate, na których wychowankowie mogli zaprezentować zdobyte dotychczas umiejętności walcząc ze sobą według zasad nowo poznanej sztuki. Po treningu natomiast wszyscy wspólnie tworzyli wakacyjną kronikę, aby upamiętnić czas spędzony podczas letniego wypoczynku.

Więcej w Galerii

 

 
Wyjazd do Wapiennik

17.08.2016 r. uczestnicy letniego wypoczynku udali się do Wapiennik-starej kopalni wapnia zamkniętej w latach 60-tych, która po rekultywacji stała się niezwykłym miejscem. Tam, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dzieci oraz młodzież brali udział w rozgrywkach paintballowych, walkach sumo, strzelaniu z łuku, a także zabawach takich jak quiz z użyciem koła fortuny, wyścigi w potrójnych spodniach oraz wieloosobowych nartach, przeciąganie liny czy rzut podkową. Na zakończenie wszyscy mogli podzielić się swoimi wrażeniami zasiadając przy wspólnym ognisku. W zajęciach brało udział 40 osób z terenu Gminy Gidle.

Więcej w Galerii

 

 
Dyskoteka w Gowarzowie

W dniu 16.08.2016r. w świetlicy w Gowarzowie zorganizowano dyskotekę dla wszystkich osób uczestniczących w wypoczynku letnim.

Więcej w Galerii

 
Dzień konkursów dla dzieci i młodziezy

12.08.2016r. w świetlicy na Gowarzowie zorganizowano dzień konkursów takich jak "1 z 10" , "Jak to leciało" , " Czy znasz ten zespól i jego przeboje. W turnieju 1 z 10 udział wzięli gimnazjaliści ze wszystkich świetlic. Pytania przygotowała i zadawała Pani Maria Gonera. Wyłoniono zwycięzcę  pierwszego miejsca - Kinga Rylik z Ludwikowa , drugie miejsce  - Patrycja Rylik z Ludwikowa, Trzecie miejsce - Natalia Karbownik z Gowarzowa. Zwycięzców nagrodzono nagrodami.. W teleturnieju Tak to leciało wystąpiły dwa zespoły - dziewcząt i chłopców.Ich zadaniem było dokończyć tekst piosenki i podać nazwę zespołu . Lekką przewagą zwyciężyli chłopcy.Wszyscy uczestnicy wypoczynku letniego mogli wziąć u dział w w ostatnim konkursie  Czy znasz ten zespół i jego przeboje. Dzieci wykazały się dużą znajomością utworów przeróżnych zespołów muzycznych.

 

 
Zajęcia wokalne

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na zajęcia wokalne , Które odbędą się w najbliższą środę, czwartek oraz piątek o godz. 9.00.

 
Kolejny dzień z karate Kyokushin

11.08.2016 r. odbyły się kolejne zajęcia karate, na których wychowankowie utrwalali i ćwiczyli poznane już chwyty oraz uczyli się nowych technik tej sztuki walki. Po zajęciach wszyscy zebrani wspólnie śpiewali układane przez siebie piosenki wakacyjne, a także brali udział w zabawie zatytułowanej „Mam talent”. Wśród wyróżnionych znaleźli się :

 
Zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

W dniu 10.08.2016r. w świetlicy w Pławnie odbyły się zajęcia plastyczne:tworzenie obrazków ,witraży na tekturach z kolorowych koralików, szkiełek.Na gotowych obrazkach powstały kwiaty, motyle, biedronki, serce , słońce itp. Po ukończeniu prac uczestnicy zajęć grali w bilarda, tenisa stołowego , w cymbergaya oraz fifę.

Więcej w Galerii

 
Pierwsze zajęcia karate

09.08.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie odbyły się pierwsze zajęcia karate - sztuki walki i sportu walki, stworzonego na Okinawie, w Japonii. Uczestnicy tegorocznego, letniego wypoczynku, biorący czynny udział w zajęciach, poznali pochodzenie, kulturę i zasady jakimi kierują się zawodowi mistrzowie, obserwowali pokazy prezentowane przez wychowanków szkoły karate i osobiście próbowali swoich sił wykonując proste ćwiczenia, uderzenia oraz kopnięcia. Po lekcji karate natomiast, na specjalną prośbę dzieci i młodzieży, wychowankowie po raz kolejny brali udział w popularnej zabawie jaką są podchody.

 
Program " WYPOCZYNKU LETNIEGO"

25.07- poniedziałek:

Zapoznanie uczestników z programem letniego wypoczynku

„Zabawa dla każdego, małego i dużego”, czyli turniej popularnych i znanych gier planszowych „Chińczyk”, „Szachy”, „Mistrz słowa”, „Quiz o Europie”

Wręczenie drobnych upominków dla zwycięzców - świetlica w Ludwikowie godz. 12.00

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 47