GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

 

23.06.2017r.godz. 19.00 Gminna Noc Świętojańska Pławno 2017 -  Rynek w Pławnie

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Turniej piłki nożnej sołectw

Wójt gminy Gidle zaprasza do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej sołectw w dniu 20.08.2016r. na stadionie sportowym VIS Gidle o godz. 13.00. Zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach do dnia 18.08.2016r.

 
Piknik Sportowo-Rodzinny

Wójt gminy Gidle serdecznie zaprasza na PIKNIK SPORTOWO-RODZINNY, który odbędzie się w dniu 20.08.2016r. na stadionie sportowym VIS Gidle. ZAPRASZAMY !!!

Więcej

 
Zajęcia kulinarne w Ludwikowie

Dnia 04.08.2016r. w świetlicy w Ludwikowie odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci i młodzież, podzieleni na trzy grupy, przygotowali własne potrawy z zakupionych wcześniej produktów. Powstały smakowite, kolorowe kanapki oraz pięknie przyozdobione sałatki wiosenne. Po zakończeniu pracy wszyscy zasiedli do wspólnej konsumpcji.

Więcej w Galerii

 
Wycieczka rowerowa na stadninę koni w Gowarzowie

Dnia 03.08.2016r. w Gowarzowie odbyły się zajęcia w stadninie koni pana Jerzego Zatonia. Udział wzięło ponad pięćdziesięcioro dzieci w różnym wieku z gminy Gidle.Przewidziano dla uczestników wycieczki oraz następujące atrakcje : przejażdżka konna, ognisko i pieczenie kiełbasek, zajęcia sportowe, animacje dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z placu zabaw. Pani animatorka zorganizowała zabawy z kolorową chustą, przeciąganie liny, przechodzenie przez kolorowy tunel oraz robienie dużych baniek mydlanych. Wszyscy uczestnicy mogli zaznajomić się ze zwierzętami , które przebywały w gospodarstwie.

Więcej w Galerii

 

 
Zawody strzeleckie w Ludwikowie

02.08.2016 r. odbyły się zawody strzeleckie przygotowane przez reprezentantów Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” w Radomsku. Wychowankowie zapoznali się z wiadomościami teoretycznymi na temat strzelania oraz rodzaju broni, z której korzystali, po czym sami mogli spróbować swych sił w praktyce. Po turnieju młodzież mogła wysłuchać informacji na temat różnego rodzaju broni palnej oraz zobaczyć na własne oczy omawiane eksponaty. W zawodach brało udział 30 osób, z których najlepsi okazali się:

 
Super zabawa z „Alee Frajdą”

Mimo niesprzyjającej zabawie deszczowej aury na Placu Wolności w Pławnie w miniony poniedziałek pojawił się tłum dzieciaków. Wszystko za sprawą grupy animacyjnej „Alee Frajda”, która w ramach projektu GOK „Lato z Kulturą” przygotowała dla najmłodszych mnóstwo atrakcji podczas „Dnia Malucha”. Wspólna zabawa: taniec, konkurencje sportowe, gry zręcznościowe, malowanie buziek i cudowny pokaz wielkich baniek mydlanych przeniósł dzieciaki i ich rodziców w świat niezapomnianej zabawy.

Więcej w galerii

 

 
Sportowy piątek

W dniu 29.07.2016r. na boisku w Pławnie odbyły się rozgrywki sportowe w grupach. Zgromadzona młodzież oraz dzieci brały udział w takich zabawach jak: gra w ringo, koszykówkę, piłkę nożną, badmingtona, zabawę w domki , kształty , berka oraz przeciąganie liny.

 
Tworzenie plakatów wakacyjnych

28.07. 2016 r. wychowankowie świetlic brali udział w kreatywnych i twórczych zajęciach polegających na tworzeniu wakacyjnych plakatów, wymyślaniu haseł oraz piosenek. Młodzież zawarła w swoich pracach również aspekt antyalkoholowy i antynikotynowy, zwracając szczególną uwagę na sposoby spędzania wolnego czasu bez stosowania szkodliwych używek. Na koniec wszyscy mogli zaprezentować efekty swoich prac.

 
01.08.2016r. Dzień Malucha

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza wszystkie dzieci z gminy Gidle na Dzień Malucha, który odbędzie się 01.08.2016r. o godzinie 10.00 w parku w Pławnie.

Zabawę poprowadzi grupa ALEEFRAJDA , która przeniesie uczestników w świat zabawy, muzyki i rozrywki:

- tańce integracyjne ,zabawy z kolorową chustą , malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych oraz wiele konkursów to tylko część atrakcji dla dzieci. ZAPRASZAMY!!!

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 46