GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

25.04.2019r. - rozstrzygnięcie konkursu na  "Wielkanocnego Baranka"

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wypoczynek letni " Lato z kulturą" 2018r.

 

Propozycje wypoczynku letniego

LATO Z KULTURĄ”

GOK Gidle 2018

 

 

 
Gminna Noc Świętojańska Pławno 2018

Plakat !!!

 
Klauzula informacyjna

 

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy Państwa, że Administratorem danych jest Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Gidlach. Dane kontaktowe inspektora danych osobowych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji podstawowych zadań do których należą zadania z zakresu zaspokajania potrzeb kulturalnych społeczeństwa, prowadzenia działalności edukacyjnej, popularyzatorskiej i instrukcyjno - medotycznej oraz upowszechniania wiedzy i kultury. Dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcom.

Osoby których dane dotyczą mają prawo dostępu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje.

Strona Gminnego Ośrodka Kultury używa plików cookies dla celów statystycznych. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z naszej strony, wyrażają Państwo na to zgodę.

 

 
Dzień Mamy i Dziecka w Ludwikowie

 

2 czerwca, w godzinach popołudniowych, w świetlicy w Ludwikowie odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Mamy oraz Dziecka. Po złożeniu życzeń i wręczeniu drobnych upominków- własnoręcznie zdobionych doniczek z kwiatami- wszyscy zasiedli przy wspólnym grillu. Nie zabrakło także zabaw oraz konkurencji dla dzieci, takich jak taniec z krzesłami, wyścigi w workach, gra w ringo, piłkę nożną, gry sportowe Xbox Kinect, piłkarzyki i wiele innych. Całość przebiegła w miłej, sympatycznej oraz bardzo wesołej atmosferze.

 
Dni Radomska za nami !

W sobotę 2 czerwca na scenie w Parku Solidarności w Radomsku w projekcie „Muzyczne Radomsko” zaprezentowali się wokaliści Studia Piosenki pracujący na co dzień pod okiem dyrektora GOK w Gidlach p. Violetty Ojrzyńskiej. W dwugodzinnym koncercie nie zabrakło przebojów muzyki młodzieżowej, piosenki dziecięcej oraz światowych hitów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zdjęcia udostępnił portal Radomsko.pl oraz portal Puls Radomska.

 
Studio Piosenki GOK zaprasza na Dni Radomska!

 

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na tegoroczne Dni Radomska, podczas których w koncercie „Muzyczne Radomsko” wystąpią podopieczni Studia Piosenki GOK - laureaci wielu konkursów muzycznych w kraju i za granicą. Koncert rozpocznie się w dn. 02.06.2018 o godz. 15.00 w Parku Solidarności w Radomsku i potrwa przez dwie godziny. Zapraszamy!

2 czerwca (sobota)

0d 9.00 Zlot Pojazdów Zabytkowych – Stowarzyszenie "Weterani Szos" (Plac targowy)

11.00 – 20.00 FESTIWAL SMAKÓW (ul.Armii Krajowej)

15.00 – 17.00  Muzyczne Radomsko
17.30 – 18.30  AFT-2
19.00 – 20.00  ŁĄKI ŁAN
21.00 – 22.00  VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ


3 czerwca (niedziela)

11.00 – 20.00  FESTIWAL SMAKÓW (ul.Armii Krajowej)

17.00 – 18.00     KABARET JURKI
19.00 – 20.00     GROHMAN ORKIESTRA
21.00 – 22.00     KAYAH

 
Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej Sancta Maria

 

28 maja podczas koncertu galowego w auli o. Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze wystąpili laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria. W konkursie udział wzięło ponad stu wykonawców, którzy zaprezentowali się podczas trzech dni przesłuchań konkursowych. Podczas gali zostały nagrodzone wokalistki GOK w Gidlach: I miejsce – Julia Drożdżyńska, II miejsce Laura Grabarczyk. Laureatkom składamy serdeczne gratulacje!

 
Rozśpiewać świat

 

11 maja w Kamienicy Polskiej odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenek Agnieszki Osieckiej „Rozśpiewać świat”. Podczas zmagań konkursowych prezentowano utwory autorstwa poetki Agnieszki Osieckiej. Koncert laureatów odbył się 13 maja, z gościnnym udziałem wokalistki Natalii Sikory. Wśród nagrodzonych znalazła się podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach - Kasia Utratny, która interpretacją piosenki „Kochankowie z ulicy Kamiennej” zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

 
Rawski Mityng Wokalny

 

14 maja w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbył się XV Rawski Mityng Wokalny pod hasłem „100 piosenek na 100 lecie”. Wśród ponad setki wykonawców zaprezentowali się także podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach. Tym razem dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości młodzi wokaliści prezentowali wykonanie piosenek polskich, które stały się klasyką muzyki wokalnej.

Wśród nagrodzonych znalazły się:

II miejsce – Oliwia Kopiec

II miejsce Julia Drożdżyńska

Wyróżnienie – Wiktoria Śliskowska

Gratulujemy!!!

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 62