GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

25.05.2017r. godz. 9.00 - Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Brzdąc" - sala kameralna GOK Gidle

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
01.08.2016r. Dzień Malucha

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza wszystkie dzieci z gminy Gidle na Dzień Malucha, który odbędzie się 01.08.2016r. o godzinie 10.00 w parku w Pławnie.

Zabawę poprowadzi grupa ALEEFRAJDA , która przeniesie uczestników w świat zabawy, muzyki i rozrywki:

- tańce integracyjne ,zabawy z kolorową chustą , malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych oraz wiele konkursów to tylko część atrakcji dla dzieci. ZAPRASZAMY!!!

 

 
Wyjazd na basen do Kleszczowa

27.07.2016 r. dzieci oraz młodzież, pod opieką instruktorów, udali się na basen do Parku Zdrowia i Rozrywki w Kleszczowie. W ciągu dwóch godzin podopieczni mogli sprawdzić i podszkolić swoje umiejętności pływackie, skorzystać ze zjeżdżalni wodnych, jacuzzi, a także wielu atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych. Wychowankowie czując się „ jak ryby w wodzie” miło i aktywnie spędzili trzeci dzień letniego wypoczynku.

 
" W zdrowym ciele zdrowy duch"

W dniu 26.07.2016r. w Gowarzowie odbyły się zajęcia sportowe pod hasłem " W zdrowym ciele zdrowy duch". W tym duchu sportowym dzieci wzięły udział w zabawach sportowych ( gra w gumę, bieg w workach, rzut do celu, skakanie na skakance, hula-hop, piłka nożna) oraz zawodach grupowych. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor , było dużo śmiechu i zdrowej rywalizacji między dziećmi ze wszystkich świetlic( Gowarzów , Pławno , Ludwików) oraz dzieci które przyjechały do rodzin na wakacje.

 
Rozpoczącie Wypoczynku Letniego

Dnia 25.07.2016 r. rozpoczęto realizację projektu letniego wypoczynku przeznaczonego dla wychowanków z świetlic środowiskowych oraz dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Gidle. Pierwszego dnia uczestnicy brali udział w „Zabawie dla każdego, małego i dużego”, czyli rozgrywkach w znane i popularne gry planszowe takie jak „Chińczyk”, „Małpki”, „Quiz o Polsce”, „Quiz o Europie” oraz „Mistrz słowa”. Wśród najlepszych graczy wyłonieni zostali zwycięzcy:

 
Informacja dotycząca udziału w akcji "Lato z Kulturą"

Prosimy rodziców dzieci uczestniczących w wyjazdach organizowanych przez GOK o bezwzględne przestrzeganie warunków:

- każde dziecko powinno posiadać legitymację szkolną oraz pisemną zgodę rodzica dostępną w biurze GOK w Gidlach.

 
Koncert Orkiestry Dętej z Gidel

Wójt Gminy Gidle serdecznie zaprasza na koncert Orkiestry Dętej z Gidel w dniu 24.07.2016r. ( niedziela) o godz. 17.00 na boisku sportowym przy budynku Gminy.

 
Koncert Marysi Markiewicz

Serdecznie zapraszamy na koncert Marysi Markiewicz 15.07.2016r. w Częstochowie na Placu Biegańskiego o godz. 20.30

Więcej

 
Międzynarodowe sukcesy Studia Piosenki GOK w Gidlach

Minione tygodnie obfitowały w sukcesy podopiecznych Studia Piosenki GOPK w Gidlach podczas międzynarodowych konkursów wokalnych.

„Złote talenty w złotej Pradze” – to Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca, którego V edycja odbyła się w dn. 27.06-01.07 w stolicy Chech- Pradze.

 
Strefa kibica w świetlicy w Pławnie

Niezwykle gorąca atmosfera towarzyszyła kibicom, którzy spotykali się w świetlicy w Pławnie podczas meczy rozgrywanych przez naszą reprezentację podczas EURO 2016 we Francji. Przez wiele godzin odbywało się tutaj wspólne kibicowanie. Fanów piłki nożnej ogarnęły piłkarskie emocje, które sięgnęły zenitu. Nasza reprezentacja zaprezentowała się fantastycznie, a atmosfera wspólnego kibicowania pozostanie na długo w pamięci.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 45