GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

 

23.06.2017r.godz. 19.00 Gminna Noc Świętojańska Pławno 2017 -  Rynek w Pławnie

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wyjazd do Wapiennik

17.08.2016 r. uczestnicy letniego wypoczynku udali się do Wapiennik-starej kopalni wapnia zamkniętej w latach 60-tych, która po rekultywacji stała się niezwykłym miejscem. Tam, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dzieci oraz młodzież brali udział w rozgrywkach paintballowych, walkach sumo, strzelaniu z łuku, a także zabawach takich jak quiz z użyciem koła fortuny, wyścigi w potrójnych spodniach oraz wieloosobowych nartach, przeciąganie liny czy rzut podkową. Na zakończenie wszyscy mogli podzielić się swoimi wrażeniami zasiadając przy wspólnym ognisku. W zajęciach brało udział 40 osób z terenu Gminy Gidle.

Więcej w Galerii

 

 
Dyskoteka w Gowarzowie

W dniu 16.08.2016r. w świetlicy w Gowarzowie zorganizowano dyskotekę dla wszystkich osób uczestniczących w wypoczynku letnim.

Więcej w Galerii

 
Dzień konkursów dla dzieci i młodziezy

12.08.2016r. w świetlicy na Gowarzowie zorganizowano dzień konkursów takich jak "1 z 10" , "Jak to leciało" , " Czy znasz ten zespól i jego przeboje. W turnieju 1 z 10 udział wzięli gimnazjaliści ze wszystkich świetlic. Pytania przygotowała i zadawała Pani Maria Gonera. Wyłoniono zwycięzcę  pierwszego miejsca - Kinga Rylik z Ludwikowa , drugie miejsce  - Patrycja Rylik z Ludwikowa, Trzecie miejsce - Natalia Karbownik z Gowarzowa. Zwycięzców nagrodzono nagrodami.. W teleturnieju Tak to leciało wystąpiły dwa zespoły - dziewcząt i chłopców.Ich zadaniem było dokończyć tekst piosenki i podać nazwę zespołu . Lekką przewagą zwyciężyli chłopcy.Wszyscy uczestnicy wypoczynku letniego mogli wziąć u dział w w ostatnim konkursie  Czy znasz ten zespół i jego przeboje. Dzieci wykazały się dużą znajomością utworów przeróżnych zespołów muzycznych.

 

 
Zajęcia wokalne

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na zajęcia wokalne , Które odbędą się w najbliższą środę, czwartek oraz piątek o godz. 9.00.

 
Kolejny dzień z karate Kyokushin

11.08.2016 r. odbyły się kolejne zajęcia karate, na których wychowankowie utrwalali i ćwiczyli poznane już chwyty oraz uczyli się nowych technik tej sztuki walki. Po zajęciach wszyscy zebrani wspólnie śpiewali układane przez siebie piosenki wakacyjne, a także brali udział w zabawie zatytułowanej „Mam talent”. Wśród wyróżnionych znaleźli się :

 
Zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

W dniu 10.08.2016r. w świetlicy w Pławnie odbyły się zajęcia plastyczne:tworzenie obrazków ,witraży na tekturach z kolorowych koralików, szkiełek.Na gotowych obrazkach powstały kwiaty, motyle, biedronki, serce , słońce itp. Po ukończeniu prac uczestnicy zajęć grali w bilarda, tenisa stołowego , w cymbergaya oraz fifę.

Więcej w Galerii

 
Pierwsze zajęcia karate

09.08.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie odbyły się pierwsze zajęcia karate - sztuki walki i sportu walki, stworzonego na Okinawie, w Japonii. Uczestnicy tegorocznego, letniego wypoczynku, biorący czynny udział w zajęciach, poznali pochodzenie, kulturę i zasady jakimi kierują się zawodowi mistrzowie, obserwowali pokazy prezentowane przez wychowanków szkoły karate i osobiście próbowali swoich sił wykonując proste ćwiczenia, uderzenia oraz kopnięcia. Po lekcji karate natomiast, na specjalną prośbę dzieci i młodzieży, wychowankowie po raz kolejny brali udział w popularnej zabawie jaką są podchody.

 
Program " WYPOCZYNKU LETNIEGO"

25.07- poniedziałek:

Zapoznanie uczestników z programem letniego wypoczynku

„Zabawa dla każdego, małego i dużego”, czyli turniej popularnych i znanych gier planszowych „Chińczyk”, „Szachy”, „Mistrz słowa”, „Quiz o Europie”

Wręczenie drobnych upominków dla zwycięzców - świetlica w Ludwikowie godz. 12.00

 
Podchody w Gowarzowie

Dnia 05.08.2016r. w Gowarzowie odbyła się zabawa sprawnościowa zwana - podchodami. Grę poprowadził Robert Bobrowski. Dzieci biorące udział podzieliły się na dwie grupy męską i żeńską. Grupa męska prowadzona przez pana Roberta Bobrowskiego były grupą uciekającą, a grupa żeńska grupą tropiącą. Miejscem zabawy były pobliskie tereny leśne. Obydwie grupy wspaniale  poradziły sobie z trudnym terenem , wykazując świetną orientację. Był to dobrze wykorzystany czas na wspólną zabawę.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 46