GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

19.08.2017r. Piknik Sportowo- Rodzinny - boisko sportowe przy Urzędzie Gminy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Gminnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje". Regulamin i karta zgłoszeń do skopiowania poniżej.

 

 
Regulamin konkursu fotograficznego " Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

" Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle".


 

 
Regulamin konkursu plastycznego „Kapliczki przydrożne w Gminie Gidle”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym " Kapliczki przydrożne w gminie Gidle" .

 

 
Dzień chłopaka w świetlicy w Ludwikowie

Dnia 30.09.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy święto Dnia Chłopaka. Dziewczęta, prócz tradycyjnych życzeń, przygotowały dla swoich kolegów słodki poczęstunek, a cały dzień upłynął w miłej, wesołej oraz sportowej atmosferze.

Więcej w Galerii

 

 
Plener fotograficzny

22 września grupa młodzieży działającej w sekcji plastycznej GOK w Gidlach pod kierunkiem p. Neli Plewińskiej wzięła udział w plenerze fotograficznym. Inicjatorem pleneru była Lokalna Organizacja Turystyczna „Między Wartą a Pilicą”, której celem jest promocja okolicznych gmin poprzez odkrywanie i ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków oraz obiektów charakterystycznych. Młodzież fotografowała atrakcyjne turystycznie miejsca naszej gminy: rzekę Wartę, obiekty sakralne, ścieżkę edukacyjną Nadleśnictwa Gidle. Dzięki uprzejmości pana Nadleśniczego Jana Wiśniewskiego plener zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku na terenie Nadleśnictwa w Niesulowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.

Więcej w Galerii

 

 
Noc w świetlicy w Pławnie

Pod koniec wakacji 12 osób postanowiło spędzić noc w świetlicy w Pławnie. Zabawę  rozpoczęliśmy grilowaniem kiełbasek a następnie oglądaliśmy filmy na DVD. Podczas wieczornego spotkania malowano śpiących. W bardzo radosnych nastrojach większość osób szalała do samego rana.

Więcej w Galerii

 
Dyskoteka wakacyjna w Pławnie

W ostatni weekend wakacji dzieci i młodzież z świetlicy w Pławnie mogli wybawić się podczas ostatniej wakacyjnej dyskoteki. Tym samym w wyśmienitych humorach  zakończyli okres wakacyjny.

Więcej w Galerii

 
AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN - zapisy

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza dzieci i młodzież od 8 roku życia na bezpłatne zajęcia z karate Kyokusjin . Zapisy w biurze GOK w Gidlach. ZAPRASZAMY !!!

 
Podsumowanie akcji „Lato z kulturą 2016”

W poniedziałek 22 sierpnia w świetlicy w Ludwikowie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną akcję „Lato z kulturą”. Dzieci i młodzież z pomocą instruktorów przygotowali kronikę dokumentującą wszystkie wydarzenia i atrakcje jakie przygotował dla nich GOK w Gidlach podczas wakacji, dzięki funduszom pozyskanym od gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Na kartach kroniki zapisano wspomnienia z wyjazdów do Wapiennik, na basen, do kina , wizytę w stadninie koni, strzelnicę sportową, zajęcia karate, warsztaty kulinarne i plastyczne, podchody, dyskotekę, konkursy zręcznościowe i Mam talent. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wójt gminy Gidle p. Janusz Pachulski i przewodnicząca komisji ds. rozwiazywania problemów alkoholowych p. Danuta Rembielak.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 47