GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Zawody strzeleckie w Ludwikowie

02.08.2016 r. odbyły się zawody strzeleckie przygotowane przez reprezentantów Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” w Radomsku. Wychowankowie zapoznali się z wiadomościami teoretycznymi na temat strzelania oraz rodzaju broni, z której korzystali, po czym sami mogli spróbować swych sił w praktyce. Po turnieju młodzież mogła wysłuchać informacji na temat różnego rodzaju broni palnej oraz zobaczyć na własne oczy omawiane eksponaty. W zawodach brało udział 30 osób, z których najlepsi okazali się:

 
Super zabawa z „Alee Frajdą”

Mimo niesprzyjającej zabawie deszczowej aury na Placu Wolności w Pławnie w miniony poniedziałek pojawił się tłum dzieciaków. Wszystko za sprawą grupy animacyjnej „Alee Frajda”, która w ramach projektu GOK „Lato z Kulturą” przygotowała dla najmłodszych mnóstwo atrakcji podczas „Dnia Malucha”. Wspólna zabawa: taniec, konkurencje sportowe, gry zręcznościowe, malowanie buziek i cudowny pokaz wielkich baniek mydlanych przeniósł dzieciaki i ich rodziców w świat niezapomnianej zabawy.

Więcej w galerii

 

 
Sportowy piątek

W dniu 29.07.2016r. na boisku w Pławnie odbyły się rozgrywki sportowe w grupach. Zgromadzona młodzież oraz dzieci brały udział w takich zabawach jak: gra w ringo, koszykówkę, piłkę nożną, badmingtona, zabawę w domki , kształty , berka oraz przeciąganie liny.

 
Tworzenie plakatów wakacyjnych

28.07. 2016 r. wychowankowie świetlic brali udział w kreatywnych i twórczych zajęciach polegających na tworzeniu wakacyjnych plakatów, wymyślaniu haseł oraz piosenek. Młodzież zawarła w swoich pracach również aspekt antyalkoholowy i antynikotynowy, zwracając szczególną uwagę na sposoby spędzania wolnego czasu bez stosowania szkodliwych używek. Na koniec wszyscy mogli zaprezentować efekty swoich prac.

 
01.08.2016r. Dzień Malucha

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza wszystkie dzieci z gminy Gidle na Dzień Malucha, który odbędzie się 01.08.2016r. o godzinie 10.00 w parku w Pławnie.

Zabawę poprowadzi grupa ALEEFRAJDA , która przeniesie uczestników w świat zabawy, muzyki i rozrywki:

- tańce integracyjne ,zabawy z kolorową chustą , malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych oraz wiele konkursów to tylko część atrakcji dla dzieci. ZAPRASZAMY!!!

 

 
Wyjazd na basen do Kleszczowa

27.07.2016 r. dzieci oraz młodzież, pod opieką instruktorów, udali się na basen do Parku Zdrowia i Rozrywki w Kleszczowie. W ciągu dwóch godzin podopieczni mogli sprawdzić i podszkolić swoje umiejętności pływackie, skorzystać ze zjeżdżalni wodnych, jacuzzi, a także wielu atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych. Wychowankowie czując się „ jak ryby w wodzie” miło i aktywnie spędzili trzeci dzień letniego wypoczynku.

 
" W zdrowym ciele zdrowy duch"

W dniu 26.07.2016r. w Gowarzowie odbyły się zajęcia sportowe pod hasłem " W zdrowym ciele zdrowy duch". W tym duchu sportowym dzieci wzięły udział w zabawach sportowych ( gra w gumę, bieg w workach, rzut do celu, skakanie na skakance, hula-hop, piłka nożna) oraz zawodach grupowych. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor , było dużo śmiechu i zdrowej rywalizacji między dziećmi ze wszystkich świetlic( Gowarzów , Pławno , Ludwików) oraz dzieci które przyjechały do rodzin na wakacje.

 
Rozpoczącie Wypoczynku Letniego

Dnia 25.07.2016 r. rozpoczęto realizację projektu letniego wypoczynku przeznaczonego dla wychowanków z świetlic środowiskowych oraz dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Gidle. Pierwszego dnia uczestnicy brali udział w „Zabawie dla każdego, małego i dużego”, czyli rozgrywkach w znane i popularne gry planszowe takie jak „Chińczyk”, „Małpki”, „Quiz o Polsce”, „Quiz o Europie” oraz „Mistrz słowa”. Wśród najlepszych graczy wyłonieni zostali zwycięzcy:

 
Informacja dotycząca udziału w akcji "Lato z Kulturą"

Prosimy rodziców dzieci uczestniczących w wyjazdach organizowanych przez GOK o bezwzględne przestrzeganie warunków:

- każde dziecko powinno posiadać legitymację szkolną oraz pisemną zgodę rodzica dostępną w biurze GOK w Gidlach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 44