GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Andrzejki w Ludwikowie

 

24 listopada bieżącego roku, w świetlicy w Ludwikowie odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci oraz młodzież spędziły ten dzień w atmosferze wróżb i przepowiadania przyszłości. Wychowankowie mogli się dowiedzieć kim zostaną, kiedy dorosną, co przyniesie im los czy jaka jest ich szczęśliwa cyfra. Ponad to korzystali z koła wróżb i sprawdzali, co oznacza wybrany kwiat lub kolor. Nie zabrakło również lania wosku czy ustawiania butów, aby przekonać się kto pierwszy wyjdzie za mąż. Na koniec każdy mógł podzielić się wrażeniami przy wspólnym poczęstunku.

Więcej w Galerii

 

 

 
Sukcesy Studia Piosenki

W miniony weekend zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju. Wykonawcy prezentowali piosenki Mirka Breguły- wokalisty, kompozytora i autora tekstów, lidera zespołu Universe.

 
Konkurs plastyczny " Kartuzy oczami dziecka"

Z okazji konsekracji 250-lecia Kościoła NMP Bolesnej w Gidlach odbył się konkurs plastyczny " Kartuzy oczami dziecka". W konkursie udział wzięło 18 osób w tym podopieczni kółka plastycznego działającego w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Jury w składzie Ks. Proboszcz Czesław Kieras oraz Pani Dyrektor Gimnazjum w Gidlach Katarzyna Chmielarz przyznali następujące miejsca:

 
IX Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

W dniu 10.11.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się IX Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W trzech kategoriach grupowych udział wzięło 37 uczestników. Poziom wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczą zajęte miejsca:

 
Sukces wokalistów na Malcie

Międzynarodowy Festiwal „Singer Stage” zakończył się pasmem sukcesów dla młodych wokalistów, pracujących pod kierunkiem p. Violetty Ojrzyńskiej. Czteroosobowa grupa reprezentowała Polskę, rywalizując z przedstawicielami Rosji, Słowenii, Kosowa, Macedonii, Bułgarii, Ukrainy, Malty, Turcji, Rumunii i Włoch. Festiwalowe zmagania obejmowały prezentację dwóch utworów w dowolnym języku.

 
Koncert podopiecznych kółka wokalnego podczas "ZŁOTYCH GODÓW"

Więcej

 
Regulamin IX Gminnego festiwalu piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

I. Organizator

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

II. Założenia i cele festiwalu:

Przegląd o charakterze konkursowym, adresowany do wszystkich miłośników śpiewania, ma na celu:

1. popularyzowanie polskiej piosenki patriotycznej i żołnierskiej

2. wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez różnorodne formy aktywności artystycznej;

3. zachęcanie do wspólnych, ponadpokoleniowych muzycznych spotkań;

4. uświadomienie roli pieśni historycznych w rozwijaniu poczucia tożsamości narodowej.

 
Dzień chłopaka w świetlicy w Pławnie

30.09.2017r. z okazji Dnia Chłopaka w świetlicy w Pławnie odbyła się wspaniała dyskoteka z wieloma konkursami, zabawami, w której uczestniczyło 20 najmłodszych wychowanków świetlicy. Chłopcy otrzymali packi na muchy w kształcie kwiatków z wesołym wierszykiem oraz batony. Był też poczęstunek ( ciasto, ciasteczka, paluszki, chrupki, napoje). Konkursy: łowienie jabłek z wody, próby zjedzenia jabłka zawieszonego na sznurku, przedmuchiwanie kubków po linie wzdłuż sali, zjedzenie 1/2 cytryny, dmuchanie balonów na czas, taniec z miotłą.

Więcej w Galerii

 
Dzień Chłopaka w Ludwikowie

Uroczystości z okazji Dnia Chłopaka stały się już naszą małą tradycją. W tym roku również uczciliśmy to święto, przygotowując dla naszych chłopców słodki poczęstunek oraz szereg gier i zabaw. Radości i śmiechu nie było końca, a cały dzień minął w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 55