GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Kolejny dzień z karate Kyokushin

11.08.2016 r. odbyły się kolejne zajęcia karate, na których wychowankowie utrwalali i ćwiczyli poznane już chwyty oraz uczyli się nowych technik tej sztuki walki. Po zajęciach wszyscy zebrani wspólnie śpiewali układane przez siebie piosenki wakacyjne, a także brali udział w zabawie zatytułowanej „Mam talent”. Wśród wyróżnionych znaleźli się :

 
Zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

W dniu 10.08.2016r. w świetlicy w Pławnie odbyły się zajęcia plastyczne:tworzenie obrazków ,witraży na tekturach z kolorowych koralików, szkiełek.Na gotowych obrazkach powstały kwiaty, motyle, biedronki, serce , słońce itp. Po ukończeniu prac uczestnicy zajęć grali w bilarda, tenisa stołowego , w cymbergaya oraz fifę.

Więcej w Galerii

 
Pierwsze zajęcia karate

09.08.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie odbyły się pierwsze zajęcia karate - sztuki walki i sportu walki, stworzonego na Okinawie, w Japonii. Uczestnicy tegorocznego, letniego wypoczynku, biorący czynny udział w zajęciach, poznali pochodzenie, kulturę i zasady jakimi kierują się zawodowi mistrzowie, obserwowali pokazy prezentowane przez wychowanków szkoły karate i osobiście próbowali swoich sił wykonując proste ćwiczenia, uderzenia oraz kopnięcia. Po lekcji karate natomiast, na specjalną prośbę dzieci i młodzieży, wychowankowie po raz kolejny brali udział w popularnej zabawie jaką są podchody.

 
Program " WYPOCZYNKU LETNIEGO"

25.07- poniedziałek:

Zapoznanie uczestników z programem letniego wypoczynku

„Zabawa dla każdego, małego i dużego”, czyli turniej popularnych i znanych gier planszowych „Chińczyk”, „Szachy”, „Mistrz słowa”, „Quiz o Europie”

Wręczenie drobnych upominków dla zwycięzców - świetlica w Ludwikowie godz. 12.00

 
Podchody w Gowarzowie

Dnia 05.08.2016r. w Gowarzowie odbyła się zabawa sprawnościowa zwana - podchodami. Grę poprowadził Robert Bobrowski. Dzieci biorące udział podzieliły się na dwie grupy męską i żeńską. Grupa męska prowadzona przez pana Roberta Bobrowskiego były grupą uciekającą, a grupa żeńska grupą tropiącą. Miejscem zabawy były pobliskie tereny leśne. Obydwie grupy wspaniale  poradziły sobie z trudnym terenem , wykazując świetną orientację. Był to dobrze wykorzystany czas na wspólną zabawę.

Więcej w Galerii

 
Turniej piłki nożnej sołectw

Wójt gminy Gidle zaprasza do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej sołectw w dniu 20.08.2016r. na stadionie sportowym VIS Gidle o godz. 13.00. Zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach do dnia 18.08.2016r.

 
Piknik Sportowo-Rodzinny

Wójt gminy Gidle serdecznie zaprasza na PIKNIK SPORTOWO-RODZINNY, który odbędzie się w dniu 20.08.2016r. na stadionie sportowym VIS Gidle. ZAPRASZAMY !!!

Więcej

 
Zajęcia kulinarne w Ludwikowie

Dnia 04.08.2016r. w świetlicy w Ludwikowie odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci i młodzież, podzieleni na trzy grupy, przygotowali własne potrawy z zakupionych wcześniej produktów. Powstały smakowite, kolorowe kanapki oraz pięknie przyozdobione sałatki wiosenne. Po zakończeniu pracy wszyscy zasiedli do wspólnej konsumpcji.

Więcej w Galerii

 
Wycieczka rowerowa na stadninę koni w Gowarzowie

Dnia 03.08.2016r. w Gowarzowie odbyły się zajęcia w stadninie koni pana Jerzego Zatonia. Udział wzięło ponad pięćdziesięcioro dzieci w różnym wieku z gminy Gidle.Przewidziano dla uczestników wycieczki oraz następujące atrakcje : przejażdżka konna, ognisko i pieczenie kiełbasek, zajęcia sportowe, animacje dla najmłodszych. Dzieci mogły skorzystać z placu zabaw. Pani animatorka zorganizowała zabawy z kolorową chustą, przeciąganie liny, przechodzenie przez kolorowy tunel oraz robienie dużych baniek mydlanych. Wszyscy uczestnicy mogli zaznajomić się ze zwierzętami , które przebywały w gospodarstwie.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 44