GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Noc w świetlicy w Pławnie

Pod koniec wakacji 12 osób postanowiło spędzić noc w świetlicy w Pławnie. Zabawę  rozpoczęliśmy grilowaniem kiełbasek a następnie oglądaliśmy filmy na DVD. Podczas wieczornego spotkania malowano śpiących. W bardzo radosnych nastrojach większość osób szalała do samego rana.

Więcej w Galerii

 
Dyskoteka wakacyjna w Pławnie

W ostatni weekend wakacji dzieci i młodzież z świetlicy w Pławnie mogli wybawić się podczas ostatniej wakacyjnej dyskoteki. Tym samym w wyśmienitych humorach  zakończyli okres wakacyjny.

Więcej w Galerii

 
AKADEMIA KARATE KYOKUSHIN - zapisy

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza dzieci i młodzież od 8 roku życia na bezpłatne zajęcia z karate Kyokusjin . Zapisy w biurze GOK w Gidlach. ZAPRASZAMY !!!

 
Podsumowanie akcji „Lato z kulturą 2016”

W poniedziałek 22 sierpnia w świetlicy w Ludwikowie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną akcję „Lato z kulturą”. Dzieci i młodzież z pomocą instruktorów przygotowali kronikę dokumentującą wszystkie wydarzenia i atrakcje jakie przygotował dla nich GOK w Gidlach podczas wakacji, dzięki funduszom pozyskanym od gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Na kartach kroniki zapisano wspomnienia z wyjazdów do Wapiennik, na basen, do kina , wizytę w stadninie koni, strzelnicę sportową, zajęcia karate, warsztaty kulinarne i plastyczne, podchody, dyskotekę, konkursy zręcznościowe i Mam talent. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wójt gminy Gidle p. Janusz Pachulski i przewodnicząca komisji ds. rozwiazywania problemów alkoholowych p. Danuta Rembielak.

Więcej w Galerii

 

 
Ostatnie zajęcia karate

18.08.2016 r. odbyły się ostatnie już zajęcia karate, na których wychowankowie mogli zaprezentować zdobyte dotychczas umiejętności walcząc ze sobą według zasad nowo poznanej sztuki. Po treningu natomiast wszyscy wspólnie tworzyli wakacyjną kronikę, aby upamiętnić czas spędzony podczas letniego wypoczynku.

Więcej w Galerii

 

 
Wyjazd do Wapiennik

17.08.2016 r. uczestnicy letniego wypoczynku udali się do Wapiennik-starej kopalni wapnia zamkniętej w latach 60-tych, która po rekultywacji stała się niezwykłym miejscem. Tam, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dzieci oraz młodzież brali udział w rozgrywkach paintballowych, walkach sumo, strzelaniu z łuku, a także zabawach takich jak quiz z użyciem koła fortuny, wyścigi w potrójnych spodniach oraz wieloosobowych nartach, przeciąganie liny czy rzut podkową. Na zakończenie wszyscy mogli podzielić się swoimi wrażeniami zasiadając przy wspólnym ognisku. W zajęciach brało udział 40 osób z terenu Gminy Gidle.

Więcej w Galerii

 

 
Dyskoteka w Gowarzowie

W dniu 16.08.2016r. w świetlicy w Gowarzowie zorganizowano dyskotekę dla wszystkich osób uczestniczących w wypoczynku letnim.

Więcej w Galerii

 
Dzień konkursów dla dzieci i młodziezy

12.08.2016r. w świetlicy na Gowarzowie zorganizowano dzień konkursów takich jak "1 z 10" , "Jak to leciało" , " Czy znasz ten zespól i jego przeboje. W turnieju 1 z 10 udział wzięli gimnazjaliści ze wszystkich świetlic. Pytania przygotowała i zadawała Pani Maria Gonera. Wyłoniono zwycięzcę  pierwszego miejsca - Kinga Rylik z Ludwikowa , drugie miejsce  - Patrycja Rylik z Ludwikowa, Trzecie miejsce - Natalia Karbownik z Gowarzowa. Zwycięzców nagrodzono nagrodami.. W teleturnieju Tak to leciało wystąpiły dwa zespoły - dziewcząt i chłopców.Ich zadaniem było dokończyć tekst piosenki i podać nazwę zespołu . Lekką przewagą zwyciężyli chłopcy.Wszyscy uczestnicy wypoczynku letniego mogli wziąć u dział w w ostatnim konkursie  Czy znasz ten zespół i jego przeboje. Dzieci wykazały się dużą znajomością utworów przeróżnych zespołów muzycznych.

 

 
Zajęcia wokalne

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na zajęcia wokalne , Które odbędą się w najbliższą środę, czwartek oraz piątek o godz. 9.00.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 44