GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Kolędowanie u Franciszkanów

     W niedzielę, 15 stycznia, w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (Klasztor Franciszkanów) po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 11.00 odbył się koncert finałowy IX Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu". Wśród nagrodzonych znalazła się podopieczna Studia Piosenki GOK z Gidel Marysia Markiewicz, która wyśpiewała II miejsce w kategorii 10-12 lat. Gratulujemy!

 Galeria

 
„Hej, Panie Jezu"

      Hej, Panie Jezu" to hasło konkursu kolęd, Dzieci ze szkół i parafii powiatu radomszczańskiego śpiewały kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe podczas IX Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu", który odbył się 10 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.
Ponad 70 uczestników wystąpiło w trzech kategoriach wiekowych. Gminny Ośrodek Kultury reprezentowała dziesięcioletnia uczennica PSP w Gidlach Marysia Markiewicz. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w niedzielę 15 stycznia o godz. 11.00 w Klasztorze Ojców Franciszkanów

w Radomsku. Organizatorami są: ZS-G nr 1, PSP nr 3, ZS-G nr 2, ZS-G nr 7 oraz MDK.

Honorowy patronat nad konkursem objął arcybiskup Stanisław Nowak.

Galeria

 
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W XX Finale WOŚP, który w tym roku odbywał się pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", wzięło udział 120 tys. wolontariuszy w całej Polsce oraz za granicą. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na urządzenia do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Na konto Fundacji ciągle wpływają informacje od 1700 sztabów pracujących przy finale na całym świecie.

 
Hej Kolęda

     Koncert kolęd i pastorałek „Wesołe kolędowanie” odbył się 6 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Na scenie wystąpili m. in. Beata Garbarz-Hebda, Dominika Szwed-Kipigroch, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku, siostry: Anna, Katarzyna i Kinga Kabzińskie, młodzi artyści ze Studia Wokalnego MDK, Studia Piosenki GOK w Gidlach oraz Orkiestra Dęta z Pławna.

Koncert prowadziła dyrektor GOK w Gidlach Violetta Ojrzyńska.

 Galeria

 
Koncert Noworoczny

W dn. 29 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu studenta Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu - mieszkańca Gidel – Tomasza Mirowskiego. Młody artysta zaprezentował się w repertuarze klasycznym J.S.Bacha, E. Ysaye, A. Bazini i innych. Na zakończenie koncertu można było usłyszeć także kolędy, które pozwoliły zachować na dłużej podniosły, rodzinny nastrój świąt.

Galeria

 
Pomóżmy Dominice

Dominika Dziuba jest czteroletnią mieszkanką naszej gminy. Dziewczynka urodziła się z niedotlenieniem w zamartwicy głowy i twarzy. Ma wodogłowie normotensyjne, cierpi na dysplazję oskrzelowo- płucną, jest pod opieką okulisty, ma także niedosłuch obustronny. Dziś jest stale rehabilitowana, potrzebuje specjalistycznego leczenia, co wiąże się ze znacznymi wydatkami.

 
Wieczór wigilijny w Pławnie

Wychowankowie świetlicy w Pławnie wraz z instruktorem p. Marią Gonera przygotowali wieczorne spotkanie opłatkowe, podczas którego młodzież składała sobie życzenia świąteczne. W blasku lampek choinkowych, przy suto zastawionym stole spotkali się wszyscy – najmłodsi i najstarsi podopieczni-wspólnie przełamując się opłatkiem. Echem kolęd rozbrzmiewała świetlica do późnych godzin wieczornych.

Takie spotkania są w świetlicy w Pławnie tradycją, pozwalając kultywować świąteczny zwyczaj przeżywania świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Galeria

 
Życzenia Świąteczne

Świat wypełnionych radością i miłością ,niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzą Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

 
Kiermasz ozdób świątecznych

Dzieci i młodzież z sekcji Plastycznych

GOK w Gidlach

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 59 z 65