GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

23.01.2019r. - Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - sala kameralna GOK Gidle godz. 9.00

 

27.01.2019r. - Koncert laureatów Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - KARTUZY - godz. 15.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koluszkowski Przegląd Piosenki

Podczas 17 Koluszkowskiego Przeglądu Piosenki, który odbył się w dniu 26 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach w gronie laureatów konkursu znalazła się podopieczna Studia Piosenki GOK – Marysia Markiewicz. Łącznie w konkursie udział wzięło ponad stu wykonawców z województwa łódzkiego. W kategorii 11-14 lat przed jury zaprezentowało się 56 wykonawców, między innymi Marysia. Brawurową interpretacją utworu z repertuaru Edyty Górniak Marysia wyśpiewała I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
IV Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

         W piątek dn. 08.11.12 w Sali kameralnej GOK w Gidlach odbył się IV Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, w którym udział wzięło 32 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Po burzliwych naradach jury w składzie: Violetta Ojrzyńska, Jolanta Komorowska, Marta Bera, Ireneusz Sobecki przyznało następujące nagrody:

 
III Międzynarodowy Festiwal Piosenki " Złoty liść" - Parnu

Do malowniczej miejscowości Parnu w Estonii przyjechali 26 lipca przedstawiciele dzięsięciu krajów europejskich, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Złoty liść” – Parnu.

Wśród adeptów sztuki wokalnej znalazła się także reprezentująca Polskę jedenastoletnia Marysia Markiewicz z Gidel.

 

 
Świetlica Ludwików wakacje 2012

Tegoroczne wakacje w świetlicy w Ludwikowie upłynęły pod znakiem gier oraz zabaw sportowych, a także sprawnościowych i intelektualnych. Dzieci oraz młodzież brali czynny udział w licznych konkursach, ponad to rozwijali swoje zainteresowania na zajęciach kulinarnych. Nie zabrakło także wspólnych seansów filmowych, oglądania bajek, wycieczek rowerowych służących podziwianiu okolicy oraz biesiadowania przy ogniskach.

Na zajęciach sportowych wychowankowie świetlicy brali udział w wielu konkursach miedzy innymi turnieju tenisa stołowego, piłkarzyków, piki nożnej oraz siatkówki, w których prezentują się następujące wyniki:

 
Plener malarski już za nami

W miniony piątek wystawą poplenerową zakończył się II Międzynarodowy Plener Malarski ZNANE-NIEZNANE, który odbywał się w Gidlach od 4 lipca.

 Licznie przybyli mieszkańcy gminy Gidle mogli podziwiać prace artystów z Polski, Czech i Litwy. Na wystawie można było także zobaczyć prace wykonane przez młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, która uczestniczyła w warsztatach malarskich prowadzonych w ramach projektu ZNANE - NIEZNANE Gidle II.Zgromadzoną publiczność powitała Violetta Ojrzyńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, oraz  Bogusław Piasecki, prezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków, który przedstawił artystów biorących udział w plenerze. Czeski artysta BOB Hochman z towarzyszeniem mieszkanki Gidel - także malarki -Joanny Bartnik oraz artysty plastyka Zdzisława Wiatra umilali oglądającym czas dając niezwykły koncert.Plener i warsztaty zostały organizowane przez Piotrkowskie Stowarzyszenie Artystów Plastyków oraz punkt Informacyjny ED przy Piotrkowskim Stowarzyszeniu Integracji Europejskiej „EURO-CENTRUM", przy wsparciu finansowym Powiatu Radomszczańskiego, Regionalnej Izby Przemysłowo- Gospodarczej oraz Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

Więcej w galerii

 
Mały plener malarski – Znane Nieznane – Gidle II

Druga edycja Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Znane Nieznane – Gidle organizowanego przez Piotrkowskie Stowarzyszenie Artystów Plastyków jest okazją do przybliżenia piękna naszej gminy widzianej oczyma artysty, ale także do twórczej edukacji młodego pokolenia uzdolnionych plastycznie dzieci. Celem spotkań warsztatowych artystów plastyków z dziećmi i młodzieżą było zaangażowanie ich w działalność artystyczną, kształtowanie twórczej postawy wobec otaczającej rzeczywistości oraz stwarzanie warunków sprzyjających rozwojowi uzdolnień i wrażliwości młodych adeptów sztuki.

 
Zakończenie "Akcji PLUS" Ciężkowice

W dniu 29.06.2012r. w Świetlicy Ciężkowice został zorganizowany grill dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia "Akcji PLUS 2011/2012".
Wychowankowie Świetlicy, którzy przez cały rok szkolny wykazali się największą aktywnością zostali nagrodzeni:
I miejsce - Marta Ociepa
II miejsce - Katarzyna Hasikowska
III miejsce - Monika Szymala
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni i obdarowani drobnymi upominkami.

Więcej w galerii

 
Sportowy piknik w Gowarzowie

W dniu 24.06.2012r. na boisku sportowym przy świetlicy w Gowarzowie odbył się Rodzinny Piknik Sportowy. W atmosferze wspólnej zabawy rozegrano mecz Ojcowie – Synowie, który skończył się wynikiem 3:2 dla młodzieży. W drugiej części imprezy odbył się mecz w kategorii dziecięce dziewczęta kontra chłopcy. Po emocjonujących rozgrywkach mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla dziewcząt, co wywołało ogólna radość i entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności. Po części sportowej rozpoczęto wspólne rodzinne biesiadowanie przy ognisku- pieczenie kiełbasy, przyśpiewki , gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych uczestników zabawy. Piknik w Gowarzowie upłynął w bardzo wesołej i przyjemnej atmosferze, integrując rodziny i podtrzymując tradycje wspólnego biesiadowania mieszkańców miejscowości.

Więcej w galerii

 
Koncert w Piwnicy Pod Baranami

W legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami w niedzielę 17 czerwca odbył się koncert „Odkrywamy talenty”, w którym udział wzięła podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach – Marysia Markiewicz. Talent Marysi dostrzeżono podczas tegorocznego XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka, co zaowocowało zaproszeniem do udziału w tym prestiżowym popisie młodych talentów. Niezwykła atmosfera miejsca, świadomość, że na tej samej scenie występowała przez lata plejada prawdziwych gwiazd estrady była dla młodej wokalistki ogromnym przeżyciem. Gratulujemy!

Więcej w galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 52 z 62