GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Złote Talenty w Złotej Pradze 2016

W dniach 3-7 listopada w stolicy Czech- Pradze odbyła się jesienna edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Złote Talenty w Złotej Pradze”. Wśród młodych wokalistów min. z Rosji, Estonii, Ukrainy znalazły się także podopieczne trenera wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej: Julia Drożdżyńska i Wiktoria Śliskowska. Obie wokalistki wzięły udział w konkursowych zmaganiach w dwóch kategoriach: pop i folk. Wyśpiewały następujące nagrody: Wiktoria Śliskowska I miejsce w kat. folk i III miejsce w kat. pop, Julia Drożdżyńska II miejsce w kat. pop i II miejsce w kat. folk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Więcej w Galerii

 

 
Jesienne prace plastyczne w świetlicy w Pławnie

W pewien jesienny wieczór wychowankowie świetlicy w Pławnie postanowili wykonać ozdoby wykorzystując materiały z darów jesieni ( kasztany , żołędzie, szyszki, jarzębina, liście). Dzięki temu powstały prześliczne ludziki, jeże, koty, roboty i psy.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

W dniu 04.11.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się VIII Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W trzech kategoriach grupowych udział wzięło 40 uczestników. Poziom wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczą zajęte miejsca:

 
Dzień Chłopaka w świetlicy w Pławnie

30 września w świetlicy w Pławnie zorganizowano Dzień Chłopaka. Udział wzięło 22 chłopców, którzy otrzymali drobne upominki w postaci czekolady , długopisów oraz notesów. Dziewczęta przygotowały także słodki poczęstunek mianowicie ciasta, ciasteczka , oponki, paluszki oraz kompot. Wiele radości,entuzjazmu i śmiechu towarzyszyło uczestnikom imprezy podczas wielu konkursów takich jak:

- jedzenie cytryny bez kwaśnej miny, nawlekanie igły na czas, wiązanie krawatów, rysowanie człowieka z zamkniętymi oczami, rozpoznawanie dotykiem, wyławianie ustami jabłek z wody, konkurs na największy balon z gumy do żucia, obieranie i konsumowanie marchewek na czas, jedzenie ptysia bez użycia rąk.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Gminnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje". Regulamin i karta zgłoszeń do skopiowania poniżej.

 

 
Regulamin konkursu fotograficznego " Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

" Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle".


 

 
Regulamin konkursu plastycznego „Kapliczki przydrożne w Gminie Gidle”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym " Kapliczki przydrożne w gminie Gidle" .

 

 
Dzień chłopaka w świetlicy w Ludwikowie

Dnia 30.09.2016 r. w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy święto Dnia Chłopaka. Dziewczęta, prócz tradycyjnych życzeń, przygotowały dla swoich kolegów słodki poczęstunek, a cały dzień upłynął w miłej, wesołej oraz sportowej atmosferze.

Więcej w Galerii

 

 
Plener fotograficzny

22 września grupa młodzieży działającej w sekcji plastycznej GOK w Gidlach pod kierunkiem p. Neli Plewińskiej wzięła udział w plenerze fotograficznym. Inicjatorem pleneru była Lokalna Organizacja Turystyczna „Między Wartą a Pilicą”, której celem jest promocja okolicznych gmin poprzez odkrywanie i ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków oraz obiektów charakterystycznych. Młodzież fotografowała atrakcyjne turystycznie miejsca naszej gminy: rzekę Wartę, obiekty sakralne, ścieżkę edukacyjną Nadleśnictwa Gidle. Dzięki uprzejmości pana Nadleśniczego Jana Wiśniewskiego plener zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku na terenie Nadleśnictwa w Niesulowie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 44