GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Mały plener malarski – Znane Nieznane – Gidle II

Druga edycja Międzynarodowego Pleneru Malarskiego Znane Nieznane – Gidle organizowanego przez Piotrkowskie Stowarzyszenie Artystów Plastyków jest okazją do przybliżenia piękna naszej gminy widzianej oczyma artysty, ale także do twórczej edukacji młodego pokolenia uzdolnionych plastycznie dzieci. Celem spotkań warsztatowych artystów plastyków z dziećmi i młodzieżą było zaangażowanie ich w działalność artystyczną, kształtowanie twórczej postawy wobec otaczającej rzeczywistości oraz stwarzanie warunków sprzyjających rozwojowi uzdolnień i wrażliwości młodych adeptów sztuki.

 
Zakończenie "Akcji PLUS" Ciężkowice

W dniu 29.06.2012r. w Świetlicy Ciężkowice został zorganizowany grill dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia "Akcji PLUS 2011/2012".
Wychowankowie Świetlicy, którzy przez cały rok szkolny wykazali się największą aktywnością zostali nagrodzeni:
I miejsce - Marta Ociepa
II miejsce - Katarzyna Hasikowska
III miejsce - Monika Szymala
Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni i obdarowani drobnymi upominkami.

Więcej w galerii

 
Sportowy piknik w Gowarzowie

W dniu 24.06.2012r. na boisku sportowym przy świetlicy w Gowarzowie odbył się Rodzinny Piknik Sportowy. W atmosferze wspólnej zabawy rozegrano mecz Ojcowie – Synowie, który skończył się wynikiem 3:2 dla młodzieży. W drugiej części imprezy odbył się mecz w kategorii dziecięce dziewczęta kontra chłopcy. Po emocjonujących rozgrywkach mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla dziewcząt, co wywołało ogólna radość i entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności. Po części sportowej rozpoczęto wspólne rodzinne biesiadowanie przy ognisku- pieczenie kiełbasy, przyśpiewki , gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych uczestników zabawy. Piknik w Gowarzowie upłynął w bardzo wesołej i przyjemnej atmosferze, integrując rodziny i podtrzymując tradycje wspólnego biesiadowania mieszkańców miejscowości.

Więcej w galerii

 
Koncert w Piwnicy Pod Baranami

W legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami w niedzielę 17 czerwca odbył się koncert „Odkrywamy talenty”, w którym udział wzięła podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach – Marysia Markiewicz. Talent Marysi dostrzeżono podczas tegorocznego XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka, co zaowocowało zaproszeniem do udziału w tym prestiżowym popisie młodych talentów. Niezwykła atmosfera miejsca, świadomość, że na tej samej scenie występowała przez lata plejada prawdziwych gwiazd estrady była dla młodej wokalistki ogromnym przeżyciem. Gratulujemy!

Więcej w galerii

 
Strefa kibica

Niezwykle gorąca atmosfera towarzyszyła kibicom, którzy spotykali się w świetlicy w Pławnie podczas meczy rozgrywanych przez naszą reprezentację. Przez wiele godzin odbywało się tutaj wspólne kibicowanie. Fanów piłki nożnej ogarnęły piłkarskie emocje, które sięgnęły zenitu, podczas meczy: Polska- Grecja, Polska-Rosja oraz w meczu o wszystko Polska- Czechy. Mimo, że naszej reprezentacji nie zobaczymy już podczas EURO 2012, atmosfera wspólnego kibicowania pozostanie na długo w pamięci.

Więcej w galerii
 
Festiwal INTERPRETACJE

Po raz trzeci śpiewające dzieci i młodzież miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na festiwalu piosenki Interpretacje, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Wysoki, wyrównany poziom artystyczny prezentowanych piosenek sprawił, że jury w składzie: Violetta Ojrzyńska – dyrektor GOK, Nina Klimczyk – wokalistka oraz Marta Borek – instruktor GOK nagrodziło wielu młodych wykonawców. Laureatami Festiwalu zostali:

   
Dzień Matki w świetlicach

     

     Z okazji Dnia Matki świetlice w Ludwikowie, Ciężkowicach i Gowarzowie rozbrzmiewały echem radosnego świętowania. Wychowankowie p. Marty Borek przygotowali dla swoich mam program artystyczny złożony ze wzruszających piosenek i wierszy. Program artystyczny swoim mamom przygotowali także wychowankowie świetlicy w Ciężkowicach pod kierunkiem p. Justyny Stelmaszczyk i Joanny Siejcy.W formie przestawienia teatralnego pt. „Kot w butach” podziękowania dla swoich mam złożyli wychowankowie p. Małgorzaty Ślusarskiej. Przybyłe mamy przy słodkim poczęstunku wysłuchały programów, który dostarczył im i ich pociechom niezapomnianych wrażeń.

Więcej w galerii

 
Majowe śpiewanie

Podopieczna Studia Piosenki Marysia Markiewicz zakwalifikowała się do finałowego koncertu w 46 Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Tomaszowska Wiosna 2012”. Konkurs jest doroczną imprezą muzyczną popularyzującą wykonywanie utworów wokalnych oraz prezentującą dorobek śpiewających dzieci i młodzieży szkolnej.

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 45 z 54