GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

17.01.2018r. - XII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek godz. 9.00

 

19.01.2018r. Koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

godz. 15.30 - Klasztor Gidle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert Noworoczny

W dn. 29 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu studenta Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu - mieszkańca Gidel – Tomasza Mirowskiego. Młody artysta zaprezentował się w repertuarze klasycznym J.S.Bacha, E. Ysaye, A. Bazini i innych. Na zakończenie koncertu można było usłyszeć także kolędy, które pozwoliły zachować na dłużej podniosły, rodzinny nastrój świąt.

Galeria

 
Pomóżmy Dominice

Dominika Dziuba jest czteroletnią mieszkanką naszej gminy. Dziewczynka urodziła się z niedotlenieniem w zamartwicy głowy i twarzy. Ma wodogłowie normotensyjne, cierpi na dysplazję oskrzelowo- płucną, jest pod opieką okulisty, ma także niedosłuch obustronny. Dziś jest stale rehabilitowana, potrzebuje specjalistycznego leczenia, co wiąże się ze znacznymi wydatkami.

 
Wieczór wigilijny w Pławnie

Wychowankowie świetlicy w Pławnie wraz z instruktorem p. Marią Gonera przygotowali wieczorne spotkanie opłatkowe, podczas którego młodzież składała sobie życzenia świąteczne. W blasku lampek choinkowych, przy suto zastawionym stole spotkali się wszyscy – najmłodsi i najstarsi podopieczni-wspólnie przełamując się opłatkiem. Echem kolęd rozbrzmiewała świetlica do późnych godzin wieczornych.

Takie spotkania są w świetlicy w Pławnie tradycją, pozwalając kultywować świąteczny zwyczaj przeżywania świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Galeria

 
Życzenia Świąteczne

Świat wypełnionych radością i miłością ,niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzą Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

 
Kiermasz ozdób świątecznych

Dzieci i młodzież z sekcji Plastycznych

GOK w Gidlach

 
Regulamin Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału

w VI edycji Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek 2012

 

REGULAMIN

 
Mikołaj

Święty Mikołaj to jedna z najbardziej znanych postaci na świecie - z niecierpliwością jest oczekiwany przez wszystkie dzieci i nie tylko. W tym roku Mikołaj nie zapomniał także o mieszkańcach naszej gminy. Pracownicy Urzędu Gminy, uczestnicy zajęć Gminnego Ośrodka Kultury oraz przechodnie mogli liczyć na słodkie prezenty i zapewnienie, że wizyta Mikołaja pozostanie niezapomniana……aż do przyszłego roku.

Galeria

 
Przedbórz - festiwal

W niedzielę  27 listopada w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbył się XX Jubileuszowy Ogólnopolski  Festiwal Pieśni i Piosenki  o  Mojej  Ojczyźnie. W tegorocznym konkursie udział wzięła rekordowa liczba wykonawców. Na scenie MOK-u zaprezentowało się 63 solistów i 15 zespołów. Uczestnicy festiwalu reprezentowali min. Strzelce Małe, Zagórze, Wieluń, Ostrowiec Świętokrzyski, Kobiele Wielkie, Wielgomłyny, Radomsko,  Piotrków Tryb.,  Bełchatów, Gidle, Tomaszów Maz., Kodrąb, Krasocin, Włoszczowa, Orzechów oraz oczywiście Przedbórz i Góry Mokre.

 
Nadwarcianki

Zespół ludowy „Nadwarcianki” gościł 13 listopada na – jak zawsze- uroczystym spotkaniu Koła Związku Emerytów i Rencistów z Pławna. Coroczne wspólne biesiadowanie emerytów wiąże się z wręczaniem medali honorowych, legitymacji członkowskich i jubileuszowych gratulacji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz gminnych, powiatowych, władz związkowych oraz członkowie Związku.

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 45 z 51