GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

25.05.2017r. godz. 9.00 - Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Brzdąc" - sala kameralna GOK Gidle

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Kalendarz 2017. " Kapliczki w Gminie Gidle"

Kalendarz " Kapliczki w Gminie Gidle" powstał dzięki pracy uczestników konkursów zorganizowanych przez GOK w Gidlach. Na konkurs fotograficzny wpłynęło 56 zdjęć przedstawiających kapliczki przydrożne położone na terenie gminy Gidle.Prace dostarczone na drugi z konkursów zostały wykonane dowolną techniką plastyczną. Do udziału w konkursie plastycznym " Najpiękniejsze Kapliczki w gminie Gidle" zgłoszono 84 prace. W kalendarzu umieszczono fotografie i prace plastyczne laureatów. Kalendarz mozna nabyć w siedzibie GOK w Gidlach.

Kalendarz

 
Lista laureatów konkursu plastycznego na „Niekonwencjonalną bombkę”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza wymienionych poniżej laureatów konkursu plastycznego na „ Niekonwencjonalną bombką” na wręczenie nagród w dniu 12.01.2017r. ( czwartek ) o godz. 10.00 w sali kameralnej GOK w Gidlach.

- Sylwia Ścisły, Patrycja Wojciechowska, Dawid Góra, Weronika Dudek, Klara Plewińska, Maja Ciszek, Adrian Kluczny, Damian Koćwin, Michał Kulka, Natalia Karbownik, Jakub Wojakowski, Ewa Jędrzejczyk, Zuzanna Szymala, Emilia Rokita, Patrycja Bartnik, Dawid Kisł.

 

 
Laureaci Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejsze kapliczki w gminie Gidle”

Mistrz Fotografii: Magdalena Tarnowska, Mateusz Tarnowski, Maciej Ojrzyński, Krzysztof Gołdon

Vice Mistrz Fotografii: Beniamin Zatoń, Agnieszka Bogacz, Roksana Zatoń, Damian Burza, Krystian Nożownik, Natalia Karbownik, Kamil Rokita, Joanna Ślęzak, Wojciech Całus, Weronika Tutaj, Klaudia Witkowska, Wiktoria Olborska

Nagroda specjalna za prezentację o kapliczkach w gminie Gidle: Krzysztof Gołdon

Termin wręczenia nagród zostanie wysłany do szkół.

 

 
Laureaci konkursu plastycznego „ Kapliczki przydrożne w gminie Gidle”

Kategoria Szkoły Podstawowe

I miejsce

Julia Olejnikowska, Marcel Burda, Wojciech Snochowski, Patrycja Tomaszewska, Jakub Piechowicz

II miejsce

Paweł Sawicki, Klara Plewińska, Oliwia Bartnik, Zuzanna Woldan, Patrycja Wojciechowska, Dominika Sawicka, Patryk Olszewski, Wiktoria Kozieł

III miejsce

Dagmara Pioruńska, Jan Żakowski, Jakub Suś, Amelia Zatoń, Natalia Chybalska, Julia Szczepańska

 
Wigilia w świetlicy w Pławnie

16.12.2016r. o godz. 17.00 25 osób zasiadło przy wigilijnym stoli, aby jak co roku spędzić z przyjaciółmi ten wyjątkowy wieczór. Na stole nakrytym białym obrusem oprócz wielu stroików i płonących świec , znalazły się potrawy takie jak: pierogi, karpie, śledzie , pierniczki, ciasta , słodycze , owoce i napoje. Wszyscy wzajemnie łamaliśmy się opłatkiem składając życzenia. Po posiłku śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wieczór ten na długo zostanie w pamięci wychowanków świetlicy.

Więcej w Galerii

 
Finał akcji „Szlachetna paczka”

W Radomsku – podobnie jak w całej Polsce trwała akcja „Szlachetna paczka”, którą obdarowano 28 rodzin z powiatu radomszczańskiego. Rodziny objęte programem otrzymały żywność, środki czystości, pościel, meble, sprzęt AGD i opał. Pomagają osoby prywatne, firmy, szkoły, drużyny harcerskie oraz inne instytucje. W świąteczną pomoc zaangażowała się także podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach – Marysia Markiewicz, która była gościem specjalnym radomszczańskiego finału akcji. W krótkim koncercie zaprezentowała kolędy i piosenki bożonarodzeniowe.

Więcej w Galerii

 

 
Laureatki Festiwalu w Piotrkowie

17 grudnia w piotrkowskim MOK odbyły się eliminacje do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda pieśnią zgody”. Wśród 47 podmiotów wykonawczych znalazły się także podopieczne Studia Piosenki GOK w Gidlach. Interpretacją dwóch kolęd dziewczęta wyśpiewały sobie nagrody: Marysia Markiewicz I miejsce, Emilia Rokita III miejsce. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 

 
Regulamin Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

 

REGULAMIN

Celem konkursu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci i młodzieży oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej
i chrześcijańskiej.

 
Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych i pełnych

Rodzinnego ciepła

Świąt Bożego Narodzenia,

Odpoczynku od trudności dnia

Codziennego oraz

Wszelkiej pomyślności w życiu

Osobistym i zawodowym

Na Nowy 2017 Rok życzą

Dyrekcja i Pracownicy GOK w Gidlach

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 45