GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

17.01.2018r. - XII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek godz. 9.00

 

19.01.2018r. Koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

godz. 15.30 - Klasztor Gidle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Nasi wokaliści w „The Voice Kids”

W najbliższą sobotę 13 stycznia o godz. 20.05 w TVP2 zostanie wyemitowany odcinek nowego dziecięcego programu „The Voice Kids”, w którym udział wezmą podopieczni p. Violetty Ojrzyńskiej, dyrektora GOK w Gidlach. 11-letnia Oliwka Kopiec i 15- letni Michał Makowski wystartowali w castingach do pierwszej polskiej edycji programu, który cieszy się ogromną popularnością w ponad trzydziestu krajach na świecie.

 
INTERSHOW 2018

Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca INTERSHOW, który odbywał się w Nowym Targu od 4 do 9 stycznia obfitował w sukcesy dla podopiecznych dyrektor GOK w Gidlach. W festiwalu zaprezentowało się ok. 130 uczestników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Niemiec i Polski. Uczestnicy prezentowali po dwa utwory w dowolnym języku. II miejsca zajęli Oliwia Kopiec, Michał Makowski i Maria Markiewicz, a wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Utratny, Julia Drożdżynska i Wiktoria Śliskowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 
Życzenia Świąteczne

Na czas Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy wiele radości,

miłości i obfitych łask płynących

z betlejemskiego żłóbka oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

w Gidlach

 
Koncert „O dziecku skrzywdzonym”

W poniedziałek 11 grudnia,  w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zorganizowano I Powiatową Konferencję poświęconą problematyce dziecka skrzywdzonego. Spotkanie przeznaczone było dla przedstawicieli oświaty, pomocy społecznej, policji, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, kuratorów sądowych, zawodowych rodzin zastępczych oraz innych instytucji, stowarzyszeń zajmujących się pomocą dziecku i rodzinie.

 
Spektakl teatralny " Zajęcza Chatka"

W dniu 27.11.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się spektakl teatralny dla najmłodszego widza. Artyści ze Studia Teatralnego  KRAK- ART z Krakowa przedstawili bajkę "Zajęcza Chatka". Bajka opowiadała o zajączku , którego przebiegły lis wygnał z własnego domku. Smutny zajączek błąkał się szukając ratunku. Na pomoc przychodzili mu różne zwierzęta takie jak : pies, niedźwiedź,Krowa lecz dopiero kogutowi udało się przepędzić groźnego lisa. Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni kontakt z publicznością namawiając do wspólnych zabaw. Barwne kostiumy i oryginalne maski sprawiły , że spektakl na długo pozostanie w naszej pamięci.

Więcej w Galerii

 

 
Andrzejki w świetlicy w Pławnie

W ten magiczny wieczór andrzejkowy , przy blasku świec wróżyliśmy sobie co nas czeka w przyszłości, co w domu, w szkole, w sercu. Były oczywiście tańce, zabawy, konkursy i słodki poczęstunek.

Więcej w Galerii

 
Andrzejki w Ludwikowie

 

24 listopada bieżącego roku, w świetlicy w Ludwikowie odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci oraz młodzież spędziły ten dzień w atmosferze wróżb i przepowiadania przyszłości. Wychowankowie mogli się dowiedzieć kim zostaną, kiedy dorosną, co przyniesie im los czy jaka jest ich szczęśliwa cyfra. Ponad to korzystali z koła wróżb i sprawdzali, co oznacza wybrany kwiat lub kolor. Nie zabrakło również lania wosku czy ustawiania butów, aby przekonać się kto pierwszy wyjdzie za mąż. Na koniec każdy mógł podzielić się wrażeniami przy wspólnym poczęstunku.

Więcej w Galerii

 

 

 
Sukcesy Studia Piosenki

W miniony weekend zakończyła się jubileuszowa X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Poetyckiej, zorganizowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju. Wykonawcy prezentowali piosenki Mirka Breguły- wokalisty, kompozytora i autora tekstów, lidera zespołu Universe.

 
Konkurs plastyczny " Kartuzy oczami dziecka"

Z okazji konsekracji 250-lecia Kościoła NMP Bolesnej w Gidlach odbył się konkurs plastyczny " Kartuzy oczami dziecka". W konkursie udział wzięło 18 osób w tym podopieczni kółka plastycznego działającego w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Jury w składzie Ks. Proboszcz Czesław Kieras oraz Pani Dyrektor Gimnazjum w Gidlach Katarzyna Chmielarz przyznali następujące miejsca:

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 52