GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

czwartek - piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

Bezpłatne zajęcia Karate KYOKUSHIN - zapisy w biurze GOK w Gidlach

 

 

29.01.2017r. godz. 15.00 - Koncert laureatów festiwalu Kolęd i Pastorałek - Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Festiwal Hej Panie Jezu za nami

11 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek Hej Panie Jezu. Na scenie zaprezentowało się około 80 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Wśród wokalistów znaleźli się także soliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach: Zuzanna Cudak, Oliwia Siemińska, Amelia Rudzka, Katarzyna Mariankowska, Dominika Sawicka, Katarzyna Utratny,Emilia Rokita, Amelia Grabarczyk, Julia Drożdżyńska, Laura Grabarczyk , Nikola Kardas i Marysia Markiewicz. W koncercie laureatów festiwalu w dn. 15 stycznia w Kościele Św. Lamberta w Radomsku zaśpiewają nagrodzeni wokaliści: Zuzanna Cudak, Emilia Rokita, Julia Drożdzyńska, Maria Markiewicz i Weronika Dudek. Gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 

 
XI Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

W dniu 10.01.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się XI Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek. W przesłuchaniu udział wzięły 42 osoby w trzech kategoriach. Koncert laureatów odbędzie się w dn. 29 stycznia (niedziela) o godz. 15.00 w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach. Zapraszamy po odbiór dyplomów i statuetek:

 
Oferta Feryjna

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na

ZIMOWE FERIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

 

16.01.2017r. godz. 10.00 - Welcome (zapoznanie się dzieci między sobą oraz z nauczycielem, kalambury oraz zabawy ruchowe o tematyce zimowej )

17.01.2017r. godz. 10.00-English Cartoons – po obejrzeniu krótkiego filmiku/bajki bawimy się z postaciami z bajek- kubek gorącej czekolady!

17.01.2017r. godz. 10.00 – spektakl teatralny „ Koziołek Matołek”

18.01.2017r. godz. 10.00 - Clothes (konkurs na najstraszniejszą maskę i kostium - bal przebierańców)

19.01.2017r. godz. 10.00 - Sport Day- (poznawanie dyscyplin sportowych w języku angielskim- zawody na powietrzu)

20.01.2017r. godz. 10.00 - Theater & Drama (zajęcia teatralne- mini teatrzyki)

23.01.2017r. godz. 10.00 - Let’s Sing & Dance( karaoke- śpiewamy ulubione zimowe piosenki i tworzymy do nich

układ taneczny)

24.01.2017r. godz. 10.00 - English in Art – malujemy, wycinamy, przyklejamy, lepimy, dekorujemy- np. bałwanki, domki dla ptaszków, aniołki

25.01.2017r. godz. 10.00 - All about food - poznajemy tradycyjną kuchnię brytyjską, zwyczaje oraz upodobania kulinarne naszych rówieśników z Wielkiej Brytanii.

26.01.2017r. godz. 10.00 - Face & Body (malowanie twarzy- zimowe, makijażowe stylizacje)

27.01.2017r. godz. 10.00 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE, POCZĘSTUNEK - rozdanie DYPLOMÓW ukończenia ferii zimowych z językiem angielskim.

 
III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniach 7 i 8 stycznia 2017 roku odbył się w Pajęcznie Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięło 80 podmiotów wykonawczych, wyłonionych na podstawie przesłanych nagrań audio. W Festiwalu mogli wziąć udział soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone. Do konkursu zakwalifikowała się podopieczna Studia Piosenki GOK Laura Grabarczyk. Zmagania konkursowe zakończyły się sukcesem Laury – zdobyciem III miejsca. Gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 
Kalendarz 2017. " Kapliczki w Gminie Gidle"

Kalendarz " Kapliczki w Gminie Gidle" powstał dzięki pracy uczestników konkursów zorganizowanych przez GOK w Gidlach. Na konkurs fotograficzny wpłynęło 56 zdjęć przedstawiających kapliczki przydrożne położone na terenie gminy Gidle.Prace dostarczone na drugi z konkursów zostały wykonane dowolną techniką plastyczną. Do udziału w konkursie plastycznym " Najpiękniejsze Kapliczki w gminie Gidle" zgłoszono 84 prace. W kalendarzu umieszczono fotografie i prace plastyczne laureatów. Kalendarz mozna nabyć w siedzibie GOK w Gidlach.

Kalendarz

 
Lista laureatów konkursu plastycznego na „Niekonwencjonalną bombkę”

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza wymienionych poniżej laureatów konkursu plastycznego na „ Niekonwencjonalną bombką” na wręczenie nagród w dniu 12.01.2017r. ( czwartek ) o godz. 10.00 w sali kameralnej GOK w Gidlach.

- Sylwia Ścisły, Patrycja Wojciechowska, Dawid Góra, Weronika Dudek, Klara Plewińska, Maja Ciszek, Adrian Kluczny, Damian Koćwin, Michał Kulka, Natalia Karbownik, Jakub Wojakowski, Ewa Jędrzejczyk, Zuzanna Szymala, Emilia Rokita, Patrycja Bartnik, Dawid Kisł.

 

 
Laureaci Konkursu Fotograficznego „Najpiękniejsze kapliczki w gminie Gidle”

Mistrz Fotografii: Magdalena Tarnowska, Mateusz Tarnowski, Maciej Ojrzyński, Krzysztof Gołdon

Vice Mistrz Fotografii: Beniamin Zatoń, Agnieszka Bogacz, Roksana Zatoń, Damian Burza, Krystian Nożownik, Natalia Karbownik, Kamil Rokita, Joanna Ślęzak, Wojciech Całus, Weronika Tutaj, Klaudia Witkowska, Wiktoria Olborska

Nagroda specjalna za prezentację o kapliczkach w gminie Gidle: Krzysztof Gołdon

Termin wręczenia nagród zostanie wysłany do szkół.

 

 
Laureaci konkursu plastycznego „ Kapliczki przydrożne w gminie Gidle”

Kategoria Szkoły Podstawowe

I miejsce

Julia Olejnikowska, Marcel Burda, Wojciech Snochowski, Patrycja Tomaszewska, Jakub Piechowicz

II miejsce

Paweł Sawicki, Klara Plewińska, Oliwia Bartnik, Zuzanna Woldan, Patrycja Wojciechowska, Dominika Sawicka, Patryk Olszewski, Wiktoria Kozieł

III miejsce

Dagmara Pioruńska, Jan Żakowski, Jakub Suś, Amelia Zatoń, Natalia Chybalska, Julia Szczepańska

 
Wigilia w świetlicy w Pławnie

16.12.2016r. o godz. 17.00 25 osób zasiadło przy wigilijnym stoli, aby jak co roku spędzić z przyjaciółmi ten wyjątkowy wieczór. Na stole nakrytym białym obrusem oprócz wielu stroików i płonących świec , znalazły się potrawy takie jak: pierogi, karpie, śledzie , pierniczki, ciasta , słodycze , owoce i napoje. Wszyscy wzajemnie łamaliśmy się opłatkiem składając życzenia. Po posiłku śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wieczór ten na długo zostanie w pamięci wychowanków świetlicy.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 44