GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

17.01.2018r. - XII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek godz. 9.00

 

19.01.2018r. Koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

godz. 15.30 - Klasztor Gidle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert laureatów Hej Panie Jezu

W niedzielę, 21 stycznia, w kolegiacie p. w. św. Lamberta w Radomsku odbył się koncert laureatów 15. edycji Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu". Wśród laureatów znaleźli się soliści GOK w Gidlach: Grand Prix festiwalu otrzymała Maria Markiewicz, I miejsce w kat. do 10 lat otrzymał Marcel Burda, wyróżnienia otrzymali: Amelia Grabarczyk, Laura Grabarczyk, Emilia Rokita, Dominika Musiał, Kasia Utratny. Gratulujemy!

 
Koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek GOK Gidle 2018

W dniu 19.01.2018r. o godz. 15.30 w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach odbył się koncert laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek , w którym udział wzięło 22 wykonawców:

 
Regionalny Konkurs Kolęd w Boronowie

12 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie odbył się XXVIII Regionalny Konkurs Kolęd. W przesłuchaniach udział wzięło 95 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych. Koncert laureatów, wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 21 stycznia w Sali widowiskowej GOK w Boronowie. I miejsce w kategorii 10-12 lat wyśpiewała Laura Grabarczyk. Gratulujemy!

 

 
Przesłuchania XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek GOK Gidle

17 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbyły się przesłuchania XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Na scenie zaprezentowało się 42 wykonawców reprezentujących gminne placówki: PSP w Pławnie, PSP w Gidlach, PSP w Ciężkowicach oraz soliści GOK w Gidlach. Jury w składzie: Violetta Ojrzyńska- przewodnicząca, Jolanta Komorowska – dyrektor GBP w Gidlach, Marta Szczepańska – instruktor GOK w Gidlach wybrało laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 19 stycznia o godz. 15.30 w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach.

Więcej w Galerii

 

 
Hej Panie Jezu 2018

W poniedziałek, 15 stycznia, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyły się przesłuchania do piętnastej edycji Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu". Do udziału w konkursie zgłosiło się około 80 uczestników, którzy prezentowali swoje wykonania w kat. solistów i zespołów.

 
Lista laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza uczestników XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek na koncert laureatów oraz wręczenie nagród w dniu 19.01.2018r. (piątek) o godz. 15.30 do Klasztoru w Gidlach.

Lista laureatów i wyróżnionych

Kat. I - III

Kacper Basiński, Marta Łągiewka, Alicja Kasprowicz, Marcel Burda , Julia Normand, Anna Kuźma, Amelia Grabarczyk.

Kat. IV - VI

Zuzanna Cudak, Katarzyna Mariankowska, Oliwia Bartnik, Oliwia Siemińska, Amelia Zatoń, Michalina Serwa, Patrycja Wojciechowska, Dominika Sawicka, Nikola Kardas, Laura Grabarczyk.

Kat. VII - gimnazjum

Emilia Rokita, Dominika Musiał, Wiktoria Matyjaszczyk, Paweł Sawicki, Katarzyna Utratny

 

 

 

 

 
Nasi wokaliści w „The Voice Kids”

W najbliższą sobotę 13 stycznia o godz. 20.05 w TVP2 zostanie wyemitowany odcinek nowego dziecięcego programu „The Voice Kids”, w którym udział wezmą podopieczni p. Violetty Ojrzyńskiej, dyrektora GOK w Gidlach. 11-letnia Oliwka Kopiec i 15- letni Michał Makowski wystartowali w castingach do pierwszej polskiej edycji programu, który cieszy się ogromną popularnością w ponad trzydziestu krajach na świecie.

 
INTERSHOW 2018

Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca INTERSHOW, który odbywał się w Nowym Targu od 4 do 9 stycznia obfitował w sukcesy dla podopiecznych dyrektor GOK w Gidlach. W festiwalu zaprezentowało się ok. 130 uczestników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Niemiec i Polski. Uczestnicy prezentowali po dwa utwory w dowolnym języku. II miejsca zajęli Oliwia Kopiec, Michał Makowski i Maria Markiewicz, a wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Utratny, Julia Drożdżynska i Wiktoria Śliskowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 
Życzenia Świąteczne

Na czas Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy wiele radości,

miłości i obfitych łask płynących

z betlejemskiego żłóbka oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

w Gidlach

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 50